111

На 51% скорочено кількість проведення планових перевірок суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб тернопільським податківцями з початку цього року. Про це повідомив заступник начальника інспекції Тернопільської об’єднаної ДПІ Іван Поліщук.

За січень-липень 2012 року управлінням податкового контролю проведено 348 документальних перевірок дотримання вимог податкового та іншого законодавства. З них –  54 планових, що на 57 менше, порівняно з відповідним періодом минулого року та 294 позапланових перевірок, на. Поряд з цим зросла якість проведення перевірок, а саме: в порівнянні з відповідним минулорічним періодом зросли донарахування на одну планову  перевірку на 93 %. Такого результату вдалось досягти завдяки ризико-орієнтовному підходу до вибору підприємств для перевіряння.

Загалом, за результатами контрольних заходів до бюджетів усіх рівнів донараховано  13,6 млн. грн. податкових зобов’язань. Серед найпоширеніших порушень, які допускають суб’єкти господарювання у своїй діяльності, – непредставлення відповідних документів на витрати, що призвело до завищення сум податкового кредиту.

З початку року перевірено 7 суб’єктів господарювання, які декларували від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток та у кожному випадку встановлено порушення чинного законодавства. За матеріалами перевірок зменшено задеклароване від’ємне значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток майже на 25 млн.грн. Крім того, зменшено безпідставно заявлений до відшкодування з бюджету податок на додану вартість на 263,2 тис.грн. Матеріали перевірок по 14 підприємствах передано до підрозділів податкової міліції.

За матеріалами управління податкового контролю  

Тернопільської об’єднаної ДПІ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.