„Зарплатний” борг ліквідували 56 тернопільських підприємств

Поділитися


Понад 100 тернопільських підприємств підвищили рівень виплати зарплати своїм найманим працівникам завдяки вжитим заходам податківців спільно з органами місцевого самоврядування.. Відтак до бюджету надійшло 64,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це йшлося під час брифінгу Тернопільської об’єднаної ДПІ, що відбувся 13 серпня. У заході взяли участь заступник начальника інспекції Іван Поліщук та заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб Василь Кравець.

Як зазначалось під час брифінгу, з початку року заборгованість із виплати заробітної плати погасили 56 суб’єктів господарювання – юридичних осіб м. Тернополя та Тернопільського району на суму 14,4 млн. грн. Відтак до бюджету поступило більше 1,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Для більш ефективного забезпечення погашення суб’єктами господарювання заборгованості з виплати заробітної плати Тернопільська об’єднана ДПІ співпрацює з органами місцевого самоврядування. За наслідками роботи комісій і робочих груп, створених при Тернопільській міській раді та Тернопільській районній державній адміністрації, у складі яких працюють податківці, з початку поточного року погашено заборгованість з виплати заробітної плати 22 суб’єктами господарювання на загальну суму 1,7 млн.грн., до бюджету надійшло 166,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

З початку року тернопільськими податківцями виявлено 45 необлікованих найманих працівників, з яких 11 – в обласному центрі, а 34 – в населених пунктах Тернопільського району. На сьогодні усі трудові відносини найманих  осіб – легалізовані.

Управління оподаткування фізичних осіб Тернопільської ОДПІ

Кількість перевірок зменшилась, а результативність збільшилась

Запрошуємо до „прямого” спілкування з Євгеном Воробцем