111

Паперові звіти змінили електронними 

Головний економіст Кременецького лісгоспу Оксана Босак взяла участь у Всеукраїнському семінарі-навчанні на Черкащині

15 та 16 серпня ц.р. на базі Черкаського лісгоспу відбувся Всеукраїнський семінар-навчання керівників бухгалтерських служб обласних управлінь. Від Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства участь у семінарі взяла головний економіст держпідприємства «Кременецьке лісове господарство» Оксана Босак.

Нагадаємо, що Кременецький лісгосп є пілотним підприємством із запровадження електронного обліку деревини на Тернопіллі. Всі лісництва Кременецького лісгоспу повністю перейшли на комп’ютеризовану систему обліку деревини, тож Оксана Сергіївна змогла не лише перейняти досвід інших працівників обласних управлінь, а й розповісти про всі етапи запровадження електронного обліку, які відбувалися на держпідприємстві “Кременецьке лісове господарство”.

Спеціалістів бухгалтерських служб ознайомили із роботою програми «1С: Бухгалтерія» в Мошнівському лісництві Черкаського лісового господарства, яка забезпечує необхідні умови для ведення належної первинної документації та швидкої передачі інформації від лісництв до лісгоспу та обласного управління. Крім того, учасникам наради представили нову програмну версію 8.2 «1С: Бухгалтерії», яку вводять у всіх лісгоспах на Черкащині. Це дозволить значно розширити можливості бухгалтерського обліку та відповідати вимогам часу. Відтепер інформація про деревину не губитиметься в метрових паперових бухгалтерських звітах, а надходитиме на сервер Державного агентства лісових ресурсів України. До того ж, упровадження електронного обліку деревини в рази спростило роботу бухгалтерів й економістів лісових господарств.

Наглядно було продемонстровано, як застосовують електронне обладнання безпосередньо на лісовій ділянці, а саме технологію проведення, приймання й відпуску лісової продукції та відправлення зібраної інформації на центральний сервер лісгоспу.

Також у Чигиринському лісгоспі побачили, як працюють GPS-навігатори, які встановлено на транспортні засоби підприємств. Застосування таких навігаторів не лише відстежує місцезнаходження автотранспорту із деревиною, а й дозволяє раціонально використовувати пально-мастильні матеріали.

Прес-служба Тернопільського облуправління ЛМГ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.