111

Міський голова Збаража Михайло Бочаров зареєстрований у кандидати в депутати до Верховної Ради, як самовисуванець по 164 (Збаразькому ) округу. Як стверджують експерти зі Збаража, тепер йому не страшні кримінальні справи, які розслідуються щодо посадових осіб міської ради. Принаймні на час виборчої компанії.

Що цікаво, пан Бочаров жодних переговорів із партіями ще не вів. Чомусь до останку приховував все. Лише сьогодні з’явилась інформація на сайті ЦВК.

Припускають, що це ще один технічний кандидат нардепа Ореста Муца. А для себе Бочаров лише створив тепличні умови недоторканості.

11 comments

 1. сонька

  думаю бочаров технічний кандидат або Клименка або Ломаковича і аж ніяк не муца

 2. Збаражанин

  Бочаров- патріот свого міста – і для того йде у ВР

  1. С. Волошина

   ага патріот, і “походить” він із Збаража, а не з якогось там Казахського села Зевакіно..

  2. перехожий

   Такий патріот міста, що аж здалеку видно. Ані доріг, ані громадського туалету, нечистоти у річці. Так вже багато “зробив” для міста , що тепер тільки до Києва то ще “більше зробить”

 3. Збаражанка

  Дійсно хоче прикритись, відтягнути час,хоча в нього все схвачено,як він любить вихвалятись перед Збаражанами і він вирішує любі проблеми грошовими мішками. На мою думку він дійсно є тех. кандидатом від Муца ми ще Збаражани памятаємо як п. Муц на сесії районної ради викрикував: не дамо в обіду сімю Бочарових..
  А збаражанину хочу сказати,що патріот він своєї кишені а не Збаража. Але рано чи пізно ниточка обірветься і ми побачимо який він є дійсно патріот – казах.І Муц і Клименко хоч українці…..

 4. сонька

  Підставили Муца і Бочаров і Розвадовська і Мдінарадзе, ой як підсатвили, а тепер вилизують Клименка у всі щелі

  1. перехожий

   Та і Розвадовська і грузин були ставлениками Муца. І за Бочарова він заступався. То ж хай Муц тепер на сесії райради 22 серпня розкаже як же так сталося (обіцяв що вибачиться перед збаражанами)

 5. Ігор

  Сонько не пнися ти так за Муца. Всім зрозуміло,що Бочаров це його ідея-наостанок ще бабла з мера скосив,знову щось пообіцявши.Люди читайте закон-Бочарова днями посадять і кандидатство не допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.