111

Василь Фіялка, крайній справа, під час відкриття «Кубку Бони 2012»

Перші дні виборчої кампанії на Тернопільщині породили громадський рух за визволення від політичних «варягів», які мають намір балотуватися в області в мажоритарних округах. У п’ятницю активісти руху на чолі з його лідером, кандидатом у народні депутати України  Василем Фіялкою, провели свою першу масштабну акцію у Кременці під час відкриття «Кубку Бони 2012».

Таку листівку розповсюджували в Кременці активісти руху за визволення від політичних варягів

На урочисте відкриття цих міжнародних змагань, присвячених 21-ій річниці Незалежності України, прийшло багато місцевих жителів, прибули керівники Кременецького району та області.

Перед самим початком близько тридцяти активістів руху за визволення розповсюдили сотні яскравих листівок під гаслом: «Не віддамо землю Тернопільщини банкіру Вові «Луганському» і комсомольській бригаді!» Сам лідер руху за визволення Василь Фіялка з’явився у супроводі народного депутата України, голови «Представництва Тернопільщини» Ореста Муца і був запрошений зайняти місце серед почесних гостей свята.

У розмові з журналістами Василь Фіялка наголосив, що мета руху не дати колишніми комуно-комсомольцям   представляти Тернопільщину в парламенті, щоб в такий спосіб захопити її землі, а потім ще й розформувати область:

– Супроводжують цю бригаду політичних «варягів» колишній перший секретар Хмельницького обкому комсомолу, а сьогодні голова обласної організації Партії регіонів та голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян; його заступник по адміністрації, колишній перший секретар Тернопільського обкому комсомолу Юрій Желіховський; колишній інструктор ЦК комсомолу України, тепер заступник голови Кременецької районної ради Валерій Левченко;  колишній секретар ЦК комсомолу України, а нині голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян; колишня аферистка, тепер голова Збаразької районної організації  Партії регіонів та голова Збаразької районної ради Надія Розвадовська.

Ця комсомольська бригада чужинців і місцевих хрунів взяла на озброєння, тільки на бандитський манер, наше давнє гасло «Свій до свого по своє» і прагне розділити між собою та собі подібними нашу родючу землю та все, що на ній. І тут питання: де будемо ми, громада Тернопільщини, якщо цій бригаді вдасться здійснити свої задуми?

70 років панували комуно-комсомольці на нашій землі.   Вони відчули свою безкарність, і думають, що задля власного збагачення можуть робити все що захочуть.

Не віддамо їм на поталу наш рідний край, за який у боротьбі вмирали наші діди та прадіди. Визволення від червоної комуно-комсомольської зарази – це справа не тільки руху за визволення, а всіх жителів Тернопільщини. Якщо вони будуть мовчати, це означатиме, що всі ми, наші діти та внуки протягом наступних років будуть рабами та наймитами на рідній землі.

На раді руху за визволення від політичних «варягів» вже накреслено стратегію визволення Тернопільщини. Найближчим часом вся область через газети, радіо та телебачення, засоби зовнішньої інформації буде проінформована  про її зміст. Інформація буде в кожній домівці. Нехай кожний допомагає, чим зможе.

Закликаю усіх: встаньмо з колін і завершімо те, що розпочали і не довершили на початку 90-их років – остаточно доб’ємо червону заразу! Щоб бути вільними у своєму рідному й багатому краї, господарями на рідній землі, мати гідне життя і чисте сумління!

Наше майбутнє – у наших руках!

Р.S. Активісти руху за визволення від політичних варягів розпочали збір коштів на його підтримку, які можна переказати на рахунок виборчого фонду кандидата в депутати Василя Фіялки  за такими реквізитами:

Збаразьке відділення ЗГРУ КБ ПРИВАТБАНК, код ЄДРПО 1957802516, поточний рахунок 26434055100937, Фіялка Василь Михайлович.

13 comments

 1. і.новий

  чому клименко скриває перебування в кпрс, партії, котра не визнавала Бога.

 2. bogdan

  Ми будем підтримувати Василя Михайловича Фіялку на цих виборах в Верховну Раду України……

 3. Людина

  Подивіться люди добрі на цих захисників.А чи Ви панове не були тими ж комсомольцями чи комуністами.Дальше кричите ловіть злодіїв,а самі живете по принципу ….ловіть злодія.Патріоти схаменіться Ви вже все що могли зробити те зробили. А нас простих людей Ви запитали чи ми хочемо щоб Ви саме Ви захищали Тернопільщину і таким брудним способом..

 4. ТрольКа

  Людино, виходячи з описаної вище біографії Фіялки, можна зробити висновки, що він ніколи не був комуністом. Почитайте уважніше. А ще почитайте граматику української мови, будьте люб’язні!
  Фіялка мені, особисто, імпонує тим, що з криками “власть меняется!” не одягає на себе вишиту сорочку і не “підмазується” під державні кошти. Він такий, як і ми з вами – патріот своєї батьківщини.

  1. Людина

   дякую за пораду,а комсомольцями і комуністами в той час були майже всі,а приховувати все це ви мастаки,бо як бе Ваш Фіялка і компанія не були ними,вони б не були в регіонах чи не ваші перевертні надівають вишиті сорочки?Так що вам імпонує Фіялка,а мені Клименко – людина слова та дії.

   1. ТрольКа

    Ви, напевно, ще досить молода людина або дуже мало знаєте про історію України часів СРСР. Дозволю собі роз’яснити Вам певні “моменти”: 1. люди, родичі чи близькі яких були помічені в виголошенні національно-патріотичних думок, а тим паче репресовані, не могли бути прийнятими до комсомолу чи комуністичної партії; 2. люди, що не були членами КП, не могли займати керуючі посади. Тому, якщо уважно, я наголошую, уважно прочитати біографії двох кандидатів, Ви зробите об’єктивний висновок.
    І ще одне! Ви пишете те, що не підкріплене фактами- з чого Ви взяли, що Фіялка був в регіонах? і з чого Ви взяли, що він не одягав вишитої сорочки до того? Само собою напрошується – з чого ви взяли, що “імпонуючий” Вам кандидат людина слова і дії? Як то кажуть: “факти в студію”!

    П.С. Слів про те, що в мене є “мій Фіялка” чи “мої перевертні” не було. Не перекручуйте мої слова…

 5. Ромашка.

  Що вже кошти закінчились,бо зареєстрували технічних кандидатів,а ще ж голоси треба купляти (як це робили на попередніх виборах)та й людям які будуть працювати в комісіях не маленькі кошти пообіцяли.Так що люди не ведіться на заклики так званих патріотів.

 6. читач

  Муце, сиділи б Ви зі своїм брудом вже на печі… Чи не досить Вам тих 6 років за які Ви загнали область у гіршу біду, ніж як Ви кажете комосмольці, за 70?.. Га?

  1. сонька

   Ви шановний читач зовсім не поінформовані про Муца, а якщо я помиляюся то скажіть про які 6 років говорите Муц є народним депутатом всього 2, 5 роки. І за 2, 5 роки він для області зробив набагато більше ніж будь-який інший тернопільський депутат

 7. Юрій

  Доброго дня!
  Регіонали ви вже розберіться кого обливаєте брудо!
  Ви вже самі себе і своїх почали обливати! Яка може бути майбутня влада як ви не можете розібратись із одним округом! Муц із своїми підданими Клименко із своїми вкраденеми у нас же грошима, благодійник великий! Ніхто з них не здатний нічого радикального змінити!
  Шановні Тернополяни не ведіться на цю брехню яку вони пишуть і обіцяють! А читачі які підтримують таких кандидатів не смійте називати себе націоналістами бо ви такі самі запроданці як і вони і пишете все це не від душі а від наказу писати!
  З повагою . . . !

 8. Михайло

  Панове прокоментуйте уривок із статті “Луганський дурисвіт” Купив усіх! Та це й не дивно, адже нашою областю нині керують колишні комсомольці, а Клименко — екс-заввідділом ЦК комсомолу України, а нині — голова правління “Укрінбанку”, тож без проблем знайшов спільну мову з колишніми соратниками. Подейкують, що під виглядом оренди він подарував колишньому першому секретареві обкому комсомолу Хмельницької області Валентину Хоптяну новенький чорний джип “Тойота”, колишньому члену ЦК комсомолу України, а нині заступнику голови Кременецької районної ради Валерію Левченку — приватне авто, за що той очолив штаб Клименка на Кременеччині, а колишньому першому секретареві Тернопільського обкому комсомолу Юрію Желіховському перекредитував його заборговані кредити. А днями у Почаєві відкрили філію “Укрінбанку”, через яку просто будуть “перекачувати” державні кошти, спрямовані в нашу область, а потім представляти як черговий меценат-проект.

 9. Михайло

  23 серпня відзначався Європейський день пам’яті жертв нацизму і сталінізму. Василь Фіялка – лідер Руху за визволення Тернопільщини від політичних чужинців в цей день на Театральній площі м. Тернополя провів акцію відзначення цього Європейського дня. Під час акції було роздано сотні газет Руху за визволення і встановлена палатка із зображенням комсомольської-комуністичної бригади яка править в Тернопільській області. Нинішній кримінально-олігархічний режим генетично пов’язаний з комуністичним окупаційним режимом: саме колишні компартійні та комсомольські функціонери незаконно привласнили собі фабрики і заводи на початку 1990 років.

 10. ОLEVARA

  Василь Фіялко робить справу, яка мала би робити опозиція, якщо вона себе такою вважає. Очевидно вони зовсім інші цілі поставили на вибкомпанії. А вона (опозиція) просто використовує той час поки Юля за гратами прийти до ВР.. Василь фіялко б’є в десятку, тобто влучно і це треба нам виборцям розуміти!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.