Новий витязь України – звичайний пенсіонер з Чернігівщини, який дав збройну відсіч вдирникам до його дому

Поділитися

Пенсіонер-боржник із Чернігівщини застрелив столичного вибивайла. Троє незнайомців лізли до дідової оселі вибивати гроші, за що один із них і дістав кулю в груди.

Удосвіта пенсіонера Петра Андрійовича розбудив незрозумілий шум у веранді. Господар вискочив у сіни й побачив, як невідомі чоловіки через вікно намагаються вдертися до його оселі.

– Чую треск. Трещить дерево. Я говорю – стреляю! Без відповіді. Тянуть решотку, одривають. Другий б’є пістолетом по стіклу.

Нападники були в масках та камуфляжному одязі, а на крики хазяїна анічичирк. Він кинувся по мисливську рушницю.

– Вони його подштовхували. Нога вже була отут. А встрелив я отут в ногу. А він, навєрно, в цей момент пригнувся залазить, і я йому попав у груди.

Коли один із розбійників упав як підкошений під вікном, інші кинулися навтьоки. А переляканий газда – телефонувати до міліції.

Сергій Бриль, керівник відділу УМВС України в Чернігівській області:

– Було встановлено, що злочинців було троє. Вони втекли з місця скоєння злочину. Але залишили на місці скоєння злочину, неподалік від господарства даної людини автомобіль Мерседес.

Вже за кілька годин правоохоронці знали і’мя мертвого розбійника. За його слідом та номерами покинутої автівки швидко вирахували поплічників. Товариство було ще те.

Сергій Бриль, керівник відділу УМВС України в Чернігівській області:

– В місті Києві затримали двох громадян, жителів столиці. Затримані пояснили, що приїхали зі спільником до господаря, щоб переговорити про гроші, які він був винен іншим громадянам.

– Поехали в это село к должникам, которые должны были деньги по распискам.

– Які гроші?

– Порядка 70 тысяч долларов.

Зі слів підозрюваних, наміру вбивати пенсіонера вони не мали. Кажуть, хотіли лише полякати боржника.

– До этого момента я еще не понимал, что происходит. Но когда прозвучал выстрел и я увидел умирающего знакомого – это был шок. Отсюда мы уже бежали без сознания. Мозг не работал.

Нині горе-колектори в СІЗО. За збройний напад на помешкання громадянина зловмисникам загрожує по сім років позбавлення волі.
—————————————————
ЦЕЙ ВИПАДОК МІГ БИ СКИДАТИСЯ НА ГАРНУ КАЗКУ, ЯКБИ НЕ ОСТАННЄ РЕЧЕННЯ У НОВИНІ:

«Порушили кримінальну справу і проти жертви розбійників. Кажуть, пенсіонер перевищив межі оборони».

Сказати, що мєнти, прокуратору та інші щурі взагалі здибілізувалися − нічого не сказати!!

Тому тут лише наведу лише один надзвичайно доречний відгук під заміткою від добродія Олексія Семеновича (http://www.facebook.com/katrless?sk=info):

«Хлопці, а шо ви хочете? Ми живемо в неправовій державі. В Кримінальному Кодексі написано:

Стаття 36. Ч.5.
Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто
посягає.

Але слідчий та/або суддя крутитимуть законом, як циган сонцем. Якщо село не стане на захист діда. Стане – розсудять по закону, нікуди не дінуться»..

ОТЖЕ, ЗНОВУ ТЕПЕР ВСЕ ЗАЛЕЖАТИМЕ ВІД ДІЙ ГРОМАДИ, ВІД ЖИТЕЛІВ СЕЛА. ЯК ПОКАЗУЄ ДОСВІД, СИЛОЮ ГРОМАДИ ТАКИ МОЖНА НАВІТЬ НАШУ ЗБОЧЕНУ І ВСУЦІЛЬ ПІДКУПЛЕНУ ПРАВООХОРОННУ СУМІСТУ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО ЗАКОНУ!

Контактні лінзи для дітей – можливість жити вільно та активно

13 серпня у Тернополі не пощастить вулицям Березова, Вільхова, Наливайка та Кармелюка