111

Члени списку Ющенка слідом за своїм патроном кинулися хвалити команду Януковича.

Голова Української народної партії, народний депутат Юрій Костенко вважає, що в Україні тільки Партія регіонів сповідує принцип роботи команди у владі.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

За словами Ю.Костенка, «як би ми не ставилися до Партії регіонів, але в українській новітній історії це поки єдиний принцип роботи команди у владі. Єдиний приклад».

Як сказав лідер УНП, «всі інші владні об’єднання у Верховній Раді, в тому числі які називалися «демократична владна більшість», показали свою неефективність».

«І ця неефективність пов’язана виключно з тим, що не було єдиної основи і тим більше – єдиного бачення у тих, хто себе називав більшістю в парламенті», – сказав Ю.Костенко.

«Згадаймо: 2007 рік дав Україні першеу демократичну більшість. Але, з іншого боку, Україна не дала жодного демократичного системного закону: ні в економічній, ні в соціальній політиці, ні в політиці, що стосується прав людини», – вважає він.

2 comments

  1. Лісовий

    Костенко дав оцінку своїй роботі у Верховній Раді. Де воно взялося на нашу голову, а ще наплодило “найбільших опозиціонерів-патріотів” – джорджиків, пастухів, болєщуків.

  2. PeterS

    саме тому представники Костенка голосували за представників партії регіонів у Гусятині, Тернопільському районі і Збаражі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.