111

Кілька днів тому у селі Чумалі Збаразького району на зрізі сухого дерева з’явився образ Божої Матері. Він навіть мироточить. Священник Володимир Борис з парафіянами навіть проводить там Служби Божі. У коментарі для тернопільської інтернет-газети «Про все» отець доволі обережно висловлювався:

–   Ми там молимося, але час покаже. Приїдьте, подивіться на це диво.

Того ж дня тернопільська інтернет-газета «Про все» дізналася, що у сусідньому селі –Добриводи – також з’явився образ Матері Божої. Але на відміну від дива у Чумалях, в Добриводах їх аж два. І теж на зрізі дерев. На одному з них віруючі бачать образ Матері Божої на повний зріст.3 comments

  1. іван

    Отець Володимир Борис Не говорив щоб прийшли подивитися на це диво, а закликав мирян приходити молитися в капличку, щоб набрати святої води і духовно очищатися.

  2. Надія

    Cлужби Божі проводяться у Храмі в с. Чумалі, а в капличці неподалік від села, біля якої на зрізі верби з’явився образ Матері Божої, проводяться водосвятні молебні та акафісти до Божої Матері.

  3. Анатолій

    Вітаю всіх з “відродженням” язичницьких традицій!!!… Бо образи на дереві і з дерева – це суто дохристиянський світогляд русичів… І тоді були дерева, і тоді пиляли і рубали дерева для будівництва… І тоді привиджувалися “образи” людиноподібних істот… А в деревах відбували свій позатілесний час душі колись покійних предків: мавок, навок, нявок, русалок лісових… Читайле Лесю Українку (“Лісову Пісню”). 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.