УДАРівці очистили країну

Поділитися

24 серпня партія «УДАР Віталія Кличка» провела масштабну всеукраїнську акцію «Очистимо Україну від бруду».

З ініціативи лідера партії Віталія Кличка, «УДАР» відзначив День Незалежності конкретною справою – прибиранням міст і сіл від сміття. Акція під гаслом «Чистий парк, чиста річка – чиста країна» відбулася в усіх регіонах України.

У Тернополі активісти «УДАРу» прибирали лісопаркову зону, що біля ТРЦ «Подоляни». До них долучився й кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Максимов. За його словами, у такий день потрібно робити добрі справи для країни.

Масштабне прибирання у День Незалежності УДАРівці вважають символічним. «Це в нас невелика репетиція перед великим боєм, перед великим прибиранням влади, яка є сьогодні в Україні, вичищенням сміття з Верховної Ради, — зазначив голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. — Наша політична сила йде в парламент для того, щоб очистити країну від корупції, безвладдя, беззаконня. 24 серпня ми очистили Україну від бруду, 28 жовтня – очистимо від бруду політичного!».

На думку Віталія Кличка, наша країна стане іншою тільки тоді, коли відбудеться люстрація влади і подолано корупцію. Він також упевнений, що політику очищення країни треба починати саме з таких простих, але конкретних справ, варто іти від малого до великого.

«Сьогоднішня акція «УДАРу» організована для того, аби пояснити собі та всім, що все починається з чистого дому. Коли в нас чисто, акуратно, то і всі люди будуть нас сприймати культурними та чистими людьми, — зауважила голова виконкому Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. — Хай буде чисто в цій країні, державі та у владі зокрема. Я думаю, що рано чи пізно так і буде. З Днем незалежності, українці!».

Віталій ГУРАЛЬ.

Чому Федику дали копняка – пояснення Андрія Левуса

Відеохіт тернопільського інтернету: за дві доби – 42 тисячі переглядів!!!