Віталій Максимов з’ясував, чому тернополяни не можуть дістатися залізницею до Києва

Поділитися

Віталій Максимов продовжує тримати на особистому контролі проблему із купівлею квитків на поїзди, що прямують до столиці і назад. Адже від початку літа і до нинішнього дня придбати квиток у вагон будь-якої комфортності практично нереально. Більше того, з 1 вересня – початком навчального року – проблема загостриться ще більше.

22 серпня Віталій Максимов зустрівся із цього питання з начальником ВП “Тернопільська дирекція залізничних перевезень” Віталієм Савчуком. Як повідомив залізничник, дійсно, у травні було ліквідовано 14 поїздів, що курсували через Тернопіль. Причина такого кроку влади – бажання зняти з експлуатації застарілі вагони та запустити нові поїзди «Хюндай». Однак, зробивши перший крок, до другого так і не дійшли – імпортні потяги не виправдали себе ні ціною, ні якістю. Відтак тернополяни залишилися без важливого залізничного сполучення із Києвом та Харковом і змушені для того, щоб дістатися на Схід країни, вирушати на Львівський вокзал.

Віталій Савчук також повідомив Віталію Максимову, що він особисто звертався з листом і до голови облдержадміністрації В. Хоптяна, і до голови обласної ради О. Кайди, аби ті допомогли відновити сполучення Тернополя з Києвом та Харковом, однак донині відповіді не отримав, як і будь-якої реакції на своє звернення.

– Я ще раз змушений констатувати, наскільки байдужий наш край для своїх перших осіб – Кайди та Хоптяна, – сказав Віталій Максимов після зустрічі із В. Савчуком. –По-перше, вони самі дуже часто їздять до столиці, але для цього користуються службовими автомобілями, тому як дають собі раду прості тернополяни, цих двох чиновників абсолютно не цікавить. По-друге, обидва – Кайда і Хоптян – вперше працюють на Тернопіллі, бо народилися і працювали до цього в інших областях. Зауважте: донині жоден із них не перевіз сюди свою сім’ю, бо навіть не планують пов’язувати своє майбутнє з нашим містом. То хіба вони переймаються проблемами тернополян? По-третє, в інших містах України, де губернатор разом із депутатами звернулися до уряду з проханням повернути їм скасовані потяги, влада пішла їм назустріч. Тобто, там, де влада дбає про свою громаду, проблеми із залізничними перевезеннями вже не існує! До слова, донині невідомо, кому підпорядковуються перевізники-нелегали, які возять тернополян до столиці мікроавтобусами. І підозра, кому це вигідно, чимраз зростає…

Вже зараз Віталій Максимов готує відповідні листи-звернення з вимогою посприяти відновленню хоча б по одному потягу до Києва та Харкова на адресу голови облдержадміністрації В. Хоптяна, голови обласної ради О. Кайди та керівництва Укрзалізниці.

Чайківський продовжує ігнорувати думку громади Ходачкова

Як у Чорткові будуть святкувати День Незалежності