111

Близько 30-50% економії  мали б українці, якщо б почали користуватися альтернативним паливом, замість дорогого російського газу, – вважає  банкір Володимир Клименко.

–         Ми стали донорами чужої економіки, повністю спустошуючи власні кишені, – переконаний  Клименко. То ж було б добре, якби бюджетні організації перейшли на альтернативні види палива. Перевівши котельню на інший вид палива, наприклад, у будь якій сільській школі, громада зекономить 30 відсотків від нинішньої сплати за тепло. А оскільки бюджет школи на нинішній день має  лише дві графи: опалення та заробітна плата, то такі дотації будуть просто безцінними. І Тернопільщина  має шанс подати приклад  у цій справі усій державі,  – каже Володимир Олександрович.

3 comments

  1. Збаражанин

    Ми стали донорами таких, як ви.Сьогодні у вас мільйони, після приходу у ВР стануть мільярди. А куди дітися нам. Хіба що на кладовище вивезуть по яничарській дорозі.

  2. Степан

    Було б добре якби не тільки обіцяли, але і щось виконували : і не тільки за “поцуплені” у загалу кошти. Дякуємо за обіцяні дітям крісла.

  3. Округ 164

    Я незнаю як ви , а я б хотіла щоб Клименко пройшов в.р. … мені він подобається … і тещо пообіцяв він виконав … навіть після виборів він продовжує добудовувти дороги … от якби не Орест Муц , він би пройшов … Якщо порівняти їх двох Ореста і Володимера … то вийде земля і небо… перший наобіцяв людям гроші за голоси , а після виборів смився , а другий пообіцяв дороги , які навіть не пройшовши вр продовжує доробляти обіцяне… хай гроші не його , але ж ніхто незахотів взятися за цю роботу … тож Володимире Клименко , ми у вас віримо …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.