111

Повернутись до змішаної виборчої системи (коли половина парламенту обирається за партійними списками, інша – від мажоритарних округів) – замало. Володимир Клименко вважає, що закон має передбачати механізм відкликання депутат з парламенту, якщо той не виконує передвиборчої програми. Будь-яке рішення парламенту, може бути правочинним лише при умові, персонального голосування депутата власною карткою .

А ще, на думку Володимира Клименка –  наступний крок парламентаризму в Україні має бути ще рішучішим – повний перехід до мажоритарної системи, адже зараз багато хто ховається за партійними списками, тим самим нівелюючи свою відповідальність перед виборцем.

8 comments

 1. степан

  Потрібен механізм, щоби такі як ви не потрапляли в парламент

 2. читач

  Степане, певно, хай ідуть такі як ви…. не смішіть…

 3. С. Волошина

  Як на мене, свідому жительку своєї країни, так і має бути… я обрала депутата, він не виконує того, що обіцяв, тому я повинна мати право на його відкликання…чому я маю право на вибір тільки під час виборчого процесу?думка про людину міняється лише після якихось конкретних дій…а якщо тих дій немає? тоді, що? чекати роки поки він пересидить у кріслі?

 4. Юрій

  Доброго дня!
  Звісно що такий механізм потрібний!
  “Обіцянки-цяцянки” як кажуть в народі!
  Але потрібно щоб дотримувались депутати умов майбутнього механізму, і погоджувались із тим як його відкликають!
  Потрібно подолати корупцію у судах і органах внутрішніх справ і непотрібно буде ніякого механізму!!!
  З повагою . . . !

 5. і.новий

  хіба можна рватися в парламент величезнними підкупами виборців. тож хіба такі депутати голосуватимуть за справедливі умови відклику. хамелеони і все.

 6. Збаражанин

  Сьогодні клименки закатують в асфальт наші вулиці, щоби отримати мандат і закатати в асфальт нашу Україну.

 7. Володимир

  Як пускати вас у парламент, коли навіть кілька крісел, обіцяних збаразьким дітям, ви не дали. Немає доступу до їх придбання з боку бюджету?
  То як вам вірити?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.