111

–         Ми не можемо говорити про подолання демографічної кризи, не пропонуючи українським сім»ям  реальні умови для зростання дітей  як повноцінних особистостей, – переконаний президент фонду «Галичина-Волинь» Володимир Клименко.

Нещодавно він виступив  із   ініціативою у рамках державно-приватного партнерства щодо  згуртування місцевих підприємців довкола будівництва відпочинкового комплексу для дітей Тернопілля, на березі Чорного моря.

–         Ми не можемо думати про те, що влада має змогу оздоровити 100 дітей, а за меценатські кошти, оздоровиться, хай ще 500 дітей із цілої області, але ж потребу в теплому сонці та воді мають 5-10 тисяч дітей щорічно…. Крім того, ця ідея покликана згуртувати довкола себе людей незалежно від партійних та політичних інтересів – усі бажаючі можуть  зібратися під гаслом благодійності.  – розповідає Володимир Клименко. Також Володимир Клименко планує реалізовувати цю програму  у рамках приватно-державного партнерства.

3 comments

 1. Юрій

  Доброго дня!
  Оздоровчий табір для дітей Тернопілля на березі Чорного моря – це дуже добре!
  А можливо це прості обіцянки перед виборами, і черговий бізнес-проект???
  І табір де будуть відпочивати діти депутатів, олігархів, чиновників а не прості діти із Богом забутих сіл Тернопільщини???
  З повагою . . .!

 2. читач

  а ви думаєте, дітям олігархів вже зпвсім нема де відпочивати?
  гадаю, все ж це організовуватиметься для дітей із незаможних родин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.