За примус до любовних утіх отримав молотком по голові

Поділитися
    Кримінальну справу, порушену за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство, розслідують слідчі тернопільської обласної міліції. У вчиненні важкого злочину міліціонери підозрюють 43-річну уродженку Житомирщини.

Трохи більше року раніше судима житомирянка вийшла на волю зі стін Добриводської колонії. У віддалених місцях жінка загалом провела чимало свого життя, адже п’ять разів була судима за майнові та наркозлочини. Зрозуміло з таким кримінальним багажем влаштовувати своє сімейне гніздечко часу не було, тож пристала на першу-ліпшу пропозицію теж раніше судимого тернополянина співжити. Але бути господинею у чужій квартирі не вдавалося. Та яке там господарювання, якщо колишніх в’язнів об’єднувало лише спиртне.
Котрогось дня у житті тепер вже тернополянки з’явилася ще одна особа чоловічої статі. Такий самий любитель оковитої. Мешкав він неподалік. Тому жінка частенько, як мовиться, «воювала на два фронти».
Останнього липневого дня вона зранку взяла гроші у співжителя і пішла за пляшкою. Та випивку понесла до іншого. Там й почалася пиятика. Одразу все начебто було добре, допоки залицяльник агресивно не відреагував на те, що жінці раптово стало зле. Він навіть вхопив її за волосся і двічі вдарив головою об стіл. Саме таку версію розвитку подій розповідає затримана. Далі наказав йти до ліжка і любовними втіхами компенсувати невдоволення.
Зловмисниця наказ залицяльника виконала, тільки по-своєму. До ліжка, де на неї чекав захмелілий кавалер, вона прийшла з молотком в руках. Декілька ударів у голову і ….
Зловмисниця добре усвідомлювала, що накоїла. Поспіхом завернула у рушник знаряддя вбивства, поклала його в поліетиленовий пакет і понесла, аби викинути. Далі попрямувала до співмешканця. Вони довго сиділи і міркували, що робити далі. Та іншого правильного виходу, окрім повідомити про вчинений злочин правоохоронців, не було. Добре розуміли, що міліціонери швидко розшукають вбивцю, а зізнання, покаяння та співпраця зі слідством – це ті обставини, які можуть пом’якшити вирок. Адже за навмисне вбивство передбачено від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Зачиняйте люди двері – злодії пильнують

Як “Карпати” у 9-х перемогли “Таврію” (відео)