За заниження орендної плати за земельні ділянки (паї) одному із підприємств області доведеться сплатити до бюджету 54 тис. грн.

Поділитися

З початку цього року податківцями області проведено 164 перевірки підприємств, установ та організацій, які сплачували податок на доходи із заробітної плати найманих працівників. За наслідками перевірок додатково нараховано майже 3,3 млн. грн.

Для прикладу, при перевірці одного із сільськогосподарських підприємств області встановлено, що при виплаті доходу громадянам за оренду земельних ділянок (паїв) підприємством порушено нормативні та законодавчі документи  при розрахунку мінімальної суми  орендної  плати, внаслідок чого донараховано 43 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 11 тис. грн. штрафних санкцій. Всього за наслідками перевірки донараховано 54  тис.грн.

Перевіркою іншого сільськогосподарського підприємства встановлено, що підприємство  не перераховувало до бюджету податок на доходи фізичних осіб. Як наслідок –  нараховано  114 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, застосовано 29 тис. грн. штрафних санкцій та нараховано 48 тис. грн. пені.,  всього – 191 тис.грн.

 

 

Володимир Брудко,

в.о. заступника начальника

відділу оподаткування фізичних осіб

ДПС у Тернопільській області

Завдяки податківцям Тернопілля заборгованість із виплати зарплати зменшилася майже на 16 млн. грн.

Тернопільщина стрімко падає у прірву сировинного придатку