Завдяки податківцям Тернопілля заборгованість із виплати зарплати зменшилася майже на 16 млн. грн.

Поділитися

З початку року податковою службою на засіданнях спільних з органами місцевої влади комісій заслухано керівників 77 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати. Крім цього, із зазначених питань проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 142 підприємств. За результатами вжитих заходів 144 підприємства ліквідувало 15,9 млн. грн. заборгованості із виплати зарплати. Як наслідок, до бюджету додатково надійшло 2,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Також, на цих комісіях заслухано керівників 299 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань по 571 підприємству та організації області. В результаті 660 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати і, як наслідок, до бюджету надійшло 756 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. В органи прокуратури на місцях подано інформації на 488 підприємств, де мали місце факти виплати заробітної плати нижче встановленого мінімуму.

 

Володимир Брудко,

в.о. заступника начальника

відділу оподаткування фізичних осіб

ДПС у Тернопільській області

Мобільна бригада роз’яснювала податкове законодавство платникам Гусятинського і Теребовлянського районів

За заниження орендної плати за земельні ділянки (паї) одному із підприємств області доведеться сплатити до бюджету 54 тис. грн.