Знайдене – не вкрадене – так думала тернополянка, користуючись чужою кредиткою

Поділитися
    В одному із місцевих супермаркетів тернополянка знайшла кредитну картку. Одразу вирішила випробувати удачу – а чому б не спробувати розплатитися за продукти чужою кредиткою. Фортуна явно була прихильна до неї, адже касир, навіть не запитавши пін-коду, оформив покупку. Панянка спочатку не повірила своєму щастю, але, оцінивши вигоду, власника шукати не стала.
    Протягом наступних трьох днів таким чином оплатила ще декілька значних покупок. У магазині побутової техніки вона придбала мікрохвильову піч, вистачило коштів і на два новенькі мобільні телефони. Своєрідний шопінг завершився тільки тоді, коли в одній з крамниць працівники поцікавилися пін-кодом. Жінка зробила висновок, що вичерпала ліміт коштів і схаменулася.
Власник помітив пропажу лише через декілька днів. Чоловік не знав чи загубив він картку, чи її вкрали. Першим ділом пішов до банку, з яким був укладений договір, щоб заблокувати рахунок. Там йому повідомили, що протягом останніх днів з кредитки невідома особа зняла понад дві з половиною тисячі гривень. Зрозумівши, що його банківська кратка потрапила до чужих рук, тернополянин звернувся за допомогою до міськвідділу міліції.
Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам, правоохоронці виявили того, хто тринькав чужі гроші. Жінка і не здогадувалася, що скоїла злочин, мовляв, знайдене – не вкрадене. Але незнання законів не звільняє від відповідальності.

Бекешкіна: Виборці, які не визначилися, перетікають до опозиції

75% тернополян не повірили Віктору Ющенку