7 жовтня відбудеться відкритий чемпіонат STREET WORKOUT Тернопільського району в с. Прошова

Поділитися

Workout-фест в нас на районі

Останніми роками в Україні набуває популярності такий спортивний рух, як Street Workout. Бути здоровим і сильним – це основна мета, яку він пропагує. З кожним днем прихильників здорового способу життя стає дедалі більше і більше. Молодь організовує власними зусиллями різні спортивні заходи: здорові забіги, флешмоби спортивного характеру, турніри із командних та індивідуальних видів спорту, різного роду акції та заходи спрямовані на популяризацію здорового способу життя. Перевагою Street Workout є те, що для тренувань не потрібно нічого такого, що було б недоступним, хлопці цього стилю тренуються фактично на усьому, що бачать навколо себе – це може бути класичний спортивний турнік, дерева, паркани, металічні конструкції, кам’яні плити, стіни та парапети, немає жодних вікових обмежень, легко вдається не тільки юнакам, але і дівчатам.

І в нас на Тернопіллі Street Workout також стрімко розвивається і стимулює до активних занять спортом все більше хлопців і дівчат. В різних містах і селах відбуваються змагання, на яких за перемогу борються не тільки турнікмени нашої області, але й гості з інших. Майже в кожному районі є свої сильні команди Street Workout.

Бути спортивним і здоровим стає модно. З цим погоджуються всі, бо саме команда Street Workout стала переможцем в 4 сезоні шоу “Україна має таланти”.

Зосереджуючи увагу на Тернопілля, варто відзначити, що за цей рік в більшості районів нашої області відбулася значна кількість змагань з Street Workout, які були не тільки районого, обласного рівня, але й навіть у маштабах Всеукраїнських.
Молоді турнікмени їх організовують покладаючись в першу чергу свої сили. Добре коли є допомога, але насамперед робимо це на ідейності та ентузіазмі.

Провести перші змагання із Street Workout на високому обласному рівні тепер прийшов час і у нас в районі. 7 жовтня в селі Прошова організовуємо проведення першого відкритого чемпіонату нашого Тернопільського району.

Попередню згоду взяти участь в цих змаганнях висловили більшість провідних воркаутерів з майже усіх районів області. Також плануємо, що приїдуть гості з Івано-Франківська, Львова, Волочиська.

Долучитися до організації цього турніру, а разом з тим популяризувати Street Workout зокрема і здоровий спосіб життя в цілому у нас в Тернопільському районі запрошуємо всіх бажаючих. Вже зараз крім провідних турнікменів області – лідерів своїх районів, також допомагають ТО МГО “Сокіл” та активісти Автономного Опору. Допомога підійде різна – це може бути просто розповісти друзям, знайомим про змагання, приїхати як глядач, виступити як турнікмен, висловити свої пропозиції, зауваження, а також долучитися фінансово в якості мецената, спонсора.

Група нашого заходу в соціальній мережі – http://vk.com/workout_te_ua_1

Павло Федик написав Наливайченку “відчинений лист”

З 10 по 16 вересня в Тернополі буде проводитись Міжнародний тиждень слінгоносіння «Продовжуючи традиції»