Чиновник оцінив робоче місце у дві тисячі доларів

Поділитися

Хочеш мати пристойну роботу – плати, а як ні, то знайдеться десяток інших охочих. Саме так уявляв собі профвідбір претендентів на вакансію очільник одного з агропромислових підприємств Бережанщини. А ось оперативники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю в Тернопільській області помітили в такій діяльності склад злочину.
Із своєї посади керівник державного господарства успішно зробив «годівницю». Та старався не для прохачів, що оббивали пороги його робочого кабінету, а для себе. Не раз підставляв власну кишеня для «крихт» чи то за позитивне вирішення питань, що входили до його компетенції, чи за сприяння у справі. Коли на ввіреному йому підприємстві з’явилась вакансія, планував і тут отримати свій шматок пирога. Посаду технічного працівника чиновник пообіцяв жителю одного із сіл Козівського району, щоправда, оцінив цю послугу не дешево. Дві тисячі американських доларів мав викласти чоловік за робоче місце у бюджетній сфері. Чи є такі гроші у людини, яка уже деякий час не працює, посадовця не цікавило. Торгуватися він теж не був налаштований, мовляв, на ринку праці попит значно перевищує пропозицію, тож навіть за таких вимог охочі працевлаштуватися завжди знайдуться.
Зустріч все-таки відбулася, і такі жадані гроші чиновник отримав, та використати їх на власні потреби йому не судилося. Посадовця на гарячому затримали співробітники УДСБЕЗ в Тернопільській області. За фактом вимагання та отримання хабара прокуратура Бережанського району проводить розслідування.

Упродовж трьох годин міліціонери знайшли матір, яка залишила своє немовля

Весільний могорич завершився різаниною