«Дивогонки» — великі перегони маленьких велосипедистів пройдуть усією Україною, зокрема у Тернополі

Поділитися

Агенція пригод «Дивосвіт» разом з НСОУ Пласт станиця Тернопіль, МГО клуб активного відпочинку «Файні мандри» організовують 22 вересня у гідропарку «Топільче» Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка».

Змагання організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді, пропаганди здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

Приймати участь у «Дивогонці» можуть діти віком від 2 до 15 років, які вміють їздити на біговелі, велосипеді чи самокаті. У програмі заходу передбачено проведення майстер-класів з орігамі та ляльок-мотанок, ігровий майданчик, малюнок на асфальті й безкоштовне дитяче кафе для учасників та їхніх батьків.

«Для нас головне, аби кожен учасник не тільки повірив у власні сили чи став переможцем,  але й відчув атмосферу свята, захоплення від велосипедного відпочинку» — каже Зоя Бургонська, організатор та координатор Всеукраїнських «Дивогонок» — «так, кожен учасник отримає подарунок, медаль та гарний настрій, адже крім самих велоперегонів, в цей день будуть також влаштовані майданчики для ігор, працюватимуть дитячі кафе та інтерактивні програми.»

 

Змагання відбудуться за сприяння видавництва «Школярик», мережі інтернет-кафе «Крапка», майстерні реклами «Резонанс Медіа», благодійного фонду «Подоляни», пекарні хлібобулочних виробів «Світанок», доставки бутильованої води «Еко», торгової групи «Арс-кераміка» та Пежо Центр Тернопіль “Франс автомотів”

Довідка.

Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка» — проект, що започаткований восени 2010 року. Три сезони перегонів, що об’єднали 9 міст України, зібрали на своїх майданчиках більше 1000 юних велосипедистів віком до 15 років. Найменшій учасниці, яка взяла участь у перегонах було 1 рік та 5 місяців.

Положення про велопергони знаходиться на сайті http://www.dyvosvit.com/ в розділі “Дитячі велоперегони”, реєстрація учасників за адресою http://www.dyvosvit.com/?p=616

За деталями та додатковою інформацією звертайтеся до координатора в м.Тернопіль:

Олеся Бушумад: тел. +380978788573, e-mail olesia,bushumad@gmail.com

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Цієї ночі у чортківській окружній виборчій комісії (ОВК) відбувався шабаш (аудіо)

Будинок, в якому живе генерал