Джоджик закликає не голосувати за політиків-пристосуванцій, які постійно змінюють політичну «прописку»

Поділитися

 Народний депутат, представник об’єднання патріотичних партій «Наша Україна» Ярослав Джоджик закликає виборців не підтримувати політиків-флюгерів, оскільки саме вони одними з перших можуть стати «тушками» в новоствореному парламенті.

Про це він заявив під час прямого ефіру на одній з тернопільських радіостанцій, коментуючи відхід з команди Віктора Ющенка колишніх соратників.

«Першими відійшли Жванія, Мартиненко, Порошенко, Третьяков. Перейшли вони до  табору Юлії Тимошенко, яка свого часу люто критикувала оцих «любих друзів.» Та щойно вони примкнули до неї, усі претензії до них з боку Тимошенко миттєво зникли», – нагадав Ярослав Джоджик.

Тепер же, зазначив народний депутат, табір Ющенка на більш рейтинговий проміняв і Анатолій Гриценко.

«Гриценко до кінця 2007 року був міністром оборони, впродовж 3 років у нього не було жодних нарікань на Ющенка, йшов в його команді на вибори. Але коли йому не дали посади міністра, то Ющенко в очах Гриценка уже виявився негативним політиком. Згодом напередодні другого туру президентських виборів Гриценко заявляв: обирати між Тимошенко і Януковичем – це те саме, що обирати між ціаністим калієм і миш’яком. А коли він почав свій самостійний проект і його конкурентом став Яценюк, то наголошував, що Яценюк на три порядки гірший, ніж Ющенко. Але оскільки Гриценко власний проект не зумів просунути, то свої слова тут же «забув» і як ні в чому не бувало йде в команду до Тимошенко і Яценюка, бо так склалась кон’юнктура і в них гарний рейтинг. При цьому в новій команді він вже змушений виправдовувати всі ті речі, проти яких свого часу виступав, зокрема і в питаннях зрадницької для України газової угоди», – констатує Ярослав Джоджик.

На його думку, аморально вчинили, перебігши в інший табір, й інші політики, які свого часу саме завдяки Віктору Ющенку зробили свою політичну кар’єру.

«Мене здивувала позиція досить шанованих мною політиків, таких як В’ячеслав Кириленко чи Іван Стойко, які зараз стали під одні прапори з людьми, яких вони ще у 2009 називали злодіями і зрадниками. Що змінилося з того часу? Єдине – це рейтинг. Раніше своїм рейтингом Ющенко людей з небуття робив народними депутатами, мерами, головами обласних та районних адміністрацій. Та виявляється, лише тоді він був цим людям і був потрібен», – каже Ярослав Джоджик.

Він нагадав, що той же Кириленко був в помаранчевій команді, підтримував Ющенка на останніх президентських виборах, коли уже всі претензії до Ющенка були висловлені. Однак підтримував свого лідера як єдиного проукраїнського президента, найбільш проукраїнського політика.

«Здавалася, що це була справжня позиція членів партії «За Україну!». На жаль, на лобі того чи іншого політика не написано, яка його сутність, якими мотивами він керується і в якому таборі на угоду кон’юктурі він завтра опиниться. Той же Володимир Петровський донедавна входив до керівного органу «Нашої України», однак в останній момент став кандидатом від УДАРу, оскільки в цієї політичної сили виявився більший стартовий рейтинг», – зазначає Ярослав Джоджик.

Відтак він закликав виборців не підтримувати політиків-флюгерів.

«Вони заради власного майбутнього і власного добробуту вже звикли змінювати локомотиви, і щойно виникнуть найменші труднощі, знову без жодних докорів сумління опиняться в іншій політичній силі», – переконаний Ярослав Джоджик.

Він додав, що після відходу усіх політиків-«флюгерів» об’єднання «Наша Україна» стало партією суто відданих українській ідеї людей, що робить цю політичну силу сильнішою і дає підстави розраховувати на масову підтримку справжніми патріотами.

Народний депутат Андрій Давиденко підтримує талановиту молодь

УБОЗівець та екс-працівник контролюючого органу за надумане порушення запропонували «відкупитися» від відповідальності за 12 000 гривень