Народний депутат Андрій Давиденко підтримує талановиту молодь

Поділитися
Народний депутат України, кандидат у народні депутати по Теребовлянському округу Андрій Давиденко разом з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Народна Молодь» долучився до проведення конкурсу креативної соціальної відеореклами «МолоДія».
 
Андрій Давиденко переконаний, що потрібно усіляко підтримувати творчу талановиту молодь, давати їй можливість розвиватися, а також представляти нинішньому українському суспільству соціальні проекти, спрямовані на збереження духовних цінностей, пропаганду здорового способу життя тощо.
 
“МолоДія” стартувала п’ять місяців тому. За цей час організатори не лише отримували роботи на конкурс, а й разом з творчою групою “Автор Невідомий” організовували майстер-класи з митцями кіно і театру, зокрема Михайлом Іллєнком, Дмитром Лінартовичем та Олегом Прімогеновим. Фінал конкурсу відбувся 22 вересня у приміщенні молодіжної організації «Мистецька платформа» у Києві.
 
«Ми подбали, аби завершальний етап конкурсу був максимально корисним для творців молодого українського кіно: цілий день інтерактиву, а ввечері конкурсна програма і нагородження переможців», – розповів представник “Української Народної Молоді” Ігор Мельник.
 
70 стрічок зі всієї України змагалися за перемогу в чотирьох номінаціях. Почесне журі конкурсу відзначило роботу “Звільни себе” творчої групи “Все вірно” з міста Севастополь. За гру акторів відзначено роботу “Самотня на Різдво” творчої групи “Love Union”. Найкращим мотиваційним фільмом визнаний “Будь вегетаріанцем” Тіни Танащук. Глядачі ж обрали роботу молодих режисерів з Березані Дмитра Камінського та Роберта Ранда “Не залипай”.
 
На цьому “МолоДія” не завершується. Організатори запрошують талановиту молодь і надалі пропонувати свої ідеї та сценарії, долучатись до зйомок і разом творити молоде українське кіно.

Помер голова Апеляційного суду Тернопільської області Коломієць Микола Володимирович

Джоджик закликає не голосувати за політиків-пристосуванцій, які постійно змінюють політичну «прописку»