111

У прес-центрі Тернопільського представництва Фонду «Українська політика» (ТП ФУП) відбулася прес-конференція на тему: «Камо грядеши, Україно?». Участь у заході взяв найпатріотичніший міністр закордонних справ України Володимир ОГРИЗКО та кобзар, бандурист та лірник, керівник ансамблю «Хорея Козацька», заслужений артист України Тарас КОМПАНІЧЕНКО. Говорили вони про все: міжнародну політику і становище України, побрехеньки влади та опозиції, перекоси виборчої кампанії-2012 та власний низький рейтинг.
Згадали політики з української платформи “Собор” добрим словом й Руслана Кулика, який балотується по “зборівському” виборчому окрузі у Козівському, Бережанському, Зборівському та Тернопільському районах до Верховної Ради.
Дуже інтелігентні гості зі столиці були надзвичайно переконливими.2 comments

  1. okean

    О! Цікаво! Приємно бачити таких політиків. Огризко один з найпатріотичніших міністрів за всю історію України. Якщо я не помиляюся, кілька років тому у Москві попросив перекладача з російської. Його тоді звинувачували, як це і все таке, а як на мене, абсолютно правильно! З англійської чи арабської ж просять перекладача.
    а Компаніченко взагалі шикарний. Дуже хороший музикант, люблю бувати на його концертах. Та й з головою дружить, був би гідним нардепом!

  2. Оля

    Як би всі такі політики як Огризко були. За двадцять років ми б на рівних з ЄС були. Сподіваюсь, що “Собор” пройде. Вони ще й перші в списку)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.