Новий порядок заповнення документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету

Поділитися

Міністерством фінансів України видано наказ №817 від 07.07.2012 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету» (далі – Порядок), який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.07.2012 за №1287/21599.

Зазначеним порядком врегульовано питання щодо заповнення платниками реквізиту „Призначення платежу” розрахункових документів у разі сплати платежів до бюджету.

Список кодів видів сплати, які вказуються в полі „Призначення платежу”, наведено у додатку до Порядку. Слід зауважити, що кількість таких кодів в порівнянні з тими, що використовувались до набрання чинності наказом №817, дещо збільшилась за рахунок включення до списку нових кодів.

Звертаємо увагу платників, що в залежності від виду сплати в полі „Призначення платежу” розрахункових документів повинні обов’язково заповнюватись відповідні коди, а саме:

коди 101, 106, 109, 121, 125 – у разі сплати самостійно задекларованих сум;

коди 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 – у разі сплати сум за результатами перевірок структурних підрозділів органів ДПС;

код 117 – у разі сплати сум підприємством, щодо якого розпочато провадження у справі про банкрутство;

код 140 – у разі сплати сум в рахунок погашення податкового боргу;

код 145 – у разі сплати розстрочених (відстрочених) сум;

код 146 – у разі сплати сум в рахунок погашення інших видів заборгованостей перед бюджетами;

код 148 – у разі сплати сум в рахунок погашення податкового боргу в міжнародних відносинах.

Інші коди сплати, передбачені у списку, використовуватимуться органами ДПС у випадках стягнення платежів до бюджету та органами Державного казначейства України у випадках здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.

Детальніше із змістом документа можна ознайомитись на субсайті ДПС у Тернопільській області http://tr.sts.gov.ua  у розділі Бюджетні рахунки.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Тернопільській області

 

«Колиска життя», давай поговоримо

Скільки грошей готовий вкласти Олексій Кайда у свою перемогу? (відео)