111

За фактом незаконного розміщення на адміністративному приміщенні прокуратури області червоно-чорного прапору, ТМВ УМВС України в області прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно депутата обласної ради за відсутності в його діях складу злочину, передбаченого ст. 296 КК України, та складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), який скеровано для розгляду до суду.

 

Рішенням Тернопільського міськрайонного суду від 27 вересня 2012 року адміністративну справу стосовно вказаної особи закрито за відсутністю у його діях складу правопорушення.

Вказане рішення прийнято необґрунтовано, без урахування усіх матеріалів справи.

Зокрема, на час розгляду справи прокуратурою м. Тернополя скасовано постанову ТМВ УМВС України в області про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно депутата Тернопільської обласної ради, а матеріали направлені для проведення додаткової перевірки, оскільки не взято до ваги інших доводів та документів.

З урахуванням викладеного, прокуратурою міста Тернополя внесено протест на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 27 вересня 2012 року про закриття адміністративної справи, який скеровано для розгляду до апеляційного суду Тернопільської області, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.