Результати соціологічного дослідження щодо підтримки мешканцями Львівської області політичних сил. На Тернопільщині є різниця?

Поділитися
Порівняно найбільша частка населення Львівщини  (26,4 %) ще не визначилася зі своїми уподобаннями. Об’єднана опозиція “Батьківщина” має підтримку на рівні 25,1 %. До четвірки політичних сил із значною підтримкою належать УДАР (12,9 %), ВО «Свобода» (12,5 %), Наша Україна (8,1 %). Такі результати опитування проведеного 8-10 серпня у Львівській області.
Центр з інформаційних проблем територій НАН України
Результати соціологічних опитувань у Львівській області
8.8-10.8.2012 р.
            Допустима похибка 1,8%  при 90%-му рiвнi довiр’я за Стьюдентом.
            Всі результати подано в %.Опитування проводилося методом телефонного опитування з випадковою вибіркою, структура якої відповідає соціально-віковій структурі й територіальному розподілу дорослого населення області, еквівалентна пропорційна вибірка – 579 респондентів. Сума результатiв у стовпцях може перевищувати 100 % у випадку, коли допускалося кiлька варiантiв вiдповiдей, чи бути меншою 100 % у випадку утримання респондентiв вiд вiдповiдей на деякi запитання. Дослідження виконане в рамках власної програми Центру з інформаційних проблем територій НАНУ з дослідження соціально-політичної ситуації в Західному регіоні України.
            Розподіл відповідей на запитання: “Якби зараз були вибори до Верховної Ради, то за яку з наступних політичних сил Ви, швидше за все, проголосували б?”:
Об’єднана опозиція “Батьківщина”, Яценюк, Тимошенко
25,1
УДАР, Кличко
12,9
ВО Свобода, Тягнибок
12,5
Наша Україна, Ющенко, Костенко
 8,1
Партія регіонів, Янукович
 3,3
Україна – вперед, Королевська
 1,6
УНА-УНСО, Шухевич
 0,9
Комуністична партія, Симоненко
 0,7
Аграрна партія(додано респондентами)
 0,7
Собор, Жебрівський
 < 1
Соціалістична партія, Мороз
 < 1
ніхто
 7,8
не визначилися
26,4
           
.
11.08.2012                               директор Центру  Петро Жук

Більше 40 % мешканців Тернополя вважають, що соціальна, економічна, політична ситуація за часів президентства Ющенка була кращою ніж тепер

Підтримка партій: спільне опитування чотирьох соціологічних служб