“Так зване жеребкування” визначило, що голоси тернополян рахуватимуть “руські” партії…

Поділитися

Вже на п’ятий десяток пішов рахунок зустрічей з виборцями, які, від початку кампанії, провів кандидат від “УДАРу” по округу №163 Віталій Максимов. Серед колективів, де минулого тижня передвиборчі зібрання були найбільш велелюдними, такі відомі у Тернополі установи та підприємства, як ДНТП “Промінь”, гуртовня “ТДК”, “Тернопільбуд”, музичне училище, завод “Оріон”, “Тернопільгаз”, ляльковий театр, автомобільний ринок, завод “Альфа”, мережа аптек “Ромашка” та інші. І чим менше часу залишається до дня голосування, тим більше цікавить людей все, що пов’язане з процесом волевиявлення, організаційними процедурами та підрахунком голосів. Простіше кажучи, тернополяни непокояться: а чи будуть вибори чесними, чи не обмануть народ хитромудрими фальсифікаціями? Для ілюстрації наведемо кілька “класичних” запитань до Віталія Максимова, які часто лунають у різних аудиторіях:

 

Запитання виборця:

– Журналісти часто повідомляють про те, що влада на місцях перед виборами буквально примушує вступати до партії регіонів людей, які залежні від державної роботи і зарплати. Невже регіонали наівно думають, що “згвалтовані” нові члени партії і справді проголосують за неї  у виборчих кабінках?

 

Відповідь Максимова:

– Абсолютно погоджуюсь з вами – “згвалтовані” ( дуже вдале слово Ви підібрали… ) ніколи не проголосують. І виникає логічне запитання: а для чого тоді ця примусівка потрібна? І ось тут і з’являється на поверхні прихована суть цього процесу. Справа в тому, що нікому з високопоставлених організаторів “згвалтування” і не потрібно, щоб ці люди голосували “за”. І це – не парадокс. Кількість членів партії регіонів штучно збільшується “з під батога” лише для того, щоб після 28-го жовтня, спираючись на ці членські цифри, аргументовано, як вони думають, виправдати фальсифікацію на виборах. Ну,наприклад: “намалюють”,що у Тернополі за Регіони проголосували 40 тисяч виборців. Зрозуміло, що ми з вами цьому ніколи не повіримо, почнемо обурюватись,оскаржувати… А вони скажуть:” Та ви що? Яка фальсифікація? Ми ж такі чесні… У нас у Тернополі офіційно зафіксовано 15 тисяч членів партії регіонів, а у кожного з них є рідні,от вони і проголосували…” Саме такий сценарій може бути втілений у життя. Тому, тим, хто, навіть під примусом, все-таки пише заяви на вступ до ПР, треба усвідомлювати можливі наслідки… Бо роботу можна таким чином зберегти, а от як совість буде себе почувати, коли результати виборів оголосять?..

 

Запитання виборця:

– А що кандидат Максимов робить для того, щоб максимально унеможливити виборчий обман на рівні дільниць, де буде відбуватись голосування, і у комісіях, які голоси рахуватимуть?

 

– Роблю все, що залежить особисто від мене і моєї штабної команди. Зараз дільничні комісії формуються і до кожної з них ми прискіпливо відбираємо і готуємо представників і спостерігачів. Упевнений, що там все проконтролюємо. Але що робити з окружною виборчою комісією? Загалом в Україні таких комісій є 225, тобто – на кожному з округів. І саме ці комісії у ніч з 28-го на 29-е жовтня отримуватимуть результати голосувань з дільниць і підбиватимуть остаточні цифри по округам. Нещодавно  Центральна виборча комісія провела так зване жеребкування і визначила перелік партій України, які матимуть своїх представників в окружних комісіях. Я не випадково сказав “так зване жеребкування”, тому що,тільки уявіть собі: цей жереб не дав партії “УДАР” жодного(!) місця у жодній(!) з двохсот двадцяти п’яти комісій… А для прикладу – партія Королевської такі місця має у переважній більшості комісій, зрозуміло, що дуже широко представлені там регіонали і комуністи. Мовляв, бачите, як неймовірно пощастило їм всім у жеребкуванні… Як то мовиться, коментарі зайві… Це вже виходить за рамки будь-якої теорії ймовірності.  А зараз ще раз неприємно здивую вас, назвавши деякі партії, представлені в окружній виборчій комісії №163, яка рахуватиме голоси у  місті Тернополі. Отже: Союз анархістів, Руський блок, Єдина родина, Руська єдність, Молодь до влади, Русь єдина, Народно-трудовий союз… Думаю, ви навіть і не чули про існування в Україні таких “відомих”партій. А вони, виявляється, навіть своїх представників у Тернополі мають. Ситуація могла б бути смішною, якби не була такою сумною… Але “УДАР” ніколи не здавався і за таких обставин – не складе руки. Зараз серйозно працюємо, щоб, попри перешкоди, все-таки убезпечити правдивість вашого вибору і в окружних комісіях. Головне, прийдіть на вибори, використайте свій бюлетень, і не дайте ймовірним фальсифікаторам додаткового козиря у вигляді вашої відсутності на виборчій дільниці…

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кандидат у депутати від КУНу сам придумав організацію, що його підтримує на Чортківщині? (аудіо)

Годинники від Партії регіонів — учителям до Дня знань