У Гусятинському районі влада зірвала зустріч народного депутата Андрія Давиденка з виборцями

Поділитися

Народному депутату, кандидату в народні депутати Андрієві Давиденку не дозволили провести зустрічі з працівниками освітніх закладів. Такі кричущі випадки порушення законодавства мали місце сьогодні, 18 вересня, у Копичинцях Гусятинського району. Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Сьогодні близько 10-ї години, під час великої перерви, народний депутат, заступник голови Української народної партії Андрій Давиденко мав намір зустрітися із працівниками ЗОШ №1 м. Копичинці. Про це заздалегідь було домовлено із адміністрацією школи. Втім, коли депутат прийшов до навчального закладу, до нього вийшла завуч і повідомила, що не дозволить провести зустріч. Більше того, вона не дозволила політику навіть увійти до школи. Коли ж депутат висловив бажання поспілкуватися із директором школи, йому повідомили, що керівника немає на місці, оскільки він поїхав на курси.

Подібна ситуація повторилася через годину у Копичинецькій школі №2. Народного депутата не впустили і в цей навчальний заклад. Директора теж на робочому місці не було. Як пояснила завуч, керівник також поїхала у Тернопіль.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли народному депутату перешкоджають провести зустрічі з людьми в Гусятинському районі. Як ми повідомляли, 6 вересня з боку влади району чинився тиск на працівників бюджетних установ з метою перешкодити Андрієві Давиденку провести зустрічі у навчальних закладах в Гримайлові та Хоросткові.

Зауважимо, що головним опонентом опозиційного політика Андрія Давиденка у Теребовлянському виборчому окрузі №166 є кандидат від влади, член Партії регіонів, голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян.

Як міліцейський генерал Бедриківський став кандидатом від влади (продовження)

Гумор Василя Петришина