У тернопільській дитячій лікарні запрацював сучасний дихальний апарат

Поділитися

Апарат керованої і допоміжної штучної вентиляції легень ФАЗА-21 презентували у дитячій міській лікарні 4 вересня. Пристрій вартістю 114 тисяч гривень встановили за кошти міського бюджету.

«Апарат, який ми презентуємо сьогодні, – це універсальний транспортний пристрій для штучної вентиляції легень. Він дає можливість контролювати вентиляцію легень по об’єму і тиску у дітей старше 6-ти років. Пристрій підходить для оперативного реагування – як в умовах стаціонару, так і поза його межами. Перевагами цього апарату є його компактність та можливість, в комплекті із зволожувачем, використовувати його для довготривалої вентиляції легень», – зазначив начальник відділу охорони та медичного забезпечення міськради Ростислав Левчук.

За словами міського голови Сергія Надала, медицина в місті поступово оновлюється, однак, на жаль, недофінансування галузі х держбюджету утруднює цей процес.

«На реформування медицини і оновлення матеріальної бази лікувальних закладів міська рада залучає кошти спонсорів, дещо вдається зробити за рахунок міського бюджету. Медицина – та галузь, яка не може не розвиватися, адже від стану лікувальних закладів залежить здоров’я тернополян. За останній рік вдалося суттєво покращити матеріальну базу тернопільських лікарень, придбати сучасні апарати, потребу в яких місто відчувало багато років. Через їх відсутність люди їздили лікуватися в інші міста. На щастя, зусиллями міськради спільно зі спонсорами цю проблему вдалося вирішити. І це лише початок. Апарат для штучної вентиляції легень, встановлений у дитячій лікарні, дасть можливість оперативно надавати допомогу маленьким тернополянам. Пристрій переносний, зручний у користуванні. Переконаний, що переваги цього сучасного апарату відчує на собі як медичний персонал, так і пацієнти, і що він врятує життя і здоров’я не одній дитині. Тому вітаю вас з цією маленькою, але такою важливою для міста подією і бажаю всім залишатися завжди здоровими», – зазначив під час презентації апарату міський голова Сергій Надал.

 

Годинники від Партії регіонів — учителям до Дня знань

Тернопільський квартет “Акорд” презентує