Увага, провокація! Губернатор Хоптян переплутав Максимова з Кайдою

Поділитися

Вчора під час робочої наради голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян зовсім заплутався, за кого він має агітувати. Так, він заявив присутнім, що до нього уже декілька днів напрошується на зустріч Віталій Максимов. «Це наш чоловік, – сказав губернатор. – І ми його мусимо підтримати».

Після такої заяви губернатора присутні просто оніміли, тому що в кулуарах давно подейкують, що Хоптян поставив на Кайду ще задовго до виборчої кампанії. Діючого голову обласної ради не раз бачили у приймальні Хоптяна і в його кабінеті за якимись приватними розмовами. А власне Віталій Максимов є основним опонентом Кайди на цих виборах і, за останніми даними, вже випереджає «свободівця» на значний відсоток.

Присутні на нараді так і не зрозуміли , чи то Хоптян настільки переймається перемогами Максимова, що почав заговорюватися, а чи то даються взнаки наслідки всім відомої новорічної аварії, в якій загинула людина. Принаймні, навіть прості тернополяни не раз зауважували, що коли Хоптян виступає по телевізору, його вигляд і висловлювання не завжди адекватні.

– Я глибоко вражений поведінкою Валентина Хоптяна на сьогоднішній нараді, – прокоментував цю ситуацію Віталій Максимов. – Я ніколи не те щоби телефонував до Хоптяна, а й навіть не думав про щось подібне. Номера телефону його ніколи не мав, не маю і не хочу мати. Про що можна говорити мені, «ударівцю», з головою обласної організації Партії регіонів, проти якої ми боремося? У Тернополі підтримка влади та Партії регіонів нічого кандидату не додає, і це розуміє кожен. Мене підтримувати не треба, я міцно стою на ногах, перебуваю в чудовій фізичній формі, бо веду здоровий спосіб життя, і мені цілком достатньо підтримки громадян Тернополя. Це вже не перша спроба провокацій проти мене. Спочатку були опубліковані якісь неймовірні рейтинги Кайди, але видно цього здалося їм замало, і вони вирішили організувати мені таку ось «регіоналівську» підтримку. Я вважаю, що нинішня поведінка губернатора на нараді – це була цинічна провокація, яку розробили проти мене головний «свободівець» області Олексій Кайда та головний «регіонал» області Валентин Хоптян. Вірю, що наші люди мудрі й дадуть належну оцінку таким спробам різноманітних провокацій.

Прес-служба Віталія Максимова

Політичний гороскоп по теребовлянському виборчому округу

Як кілер убивав охоронців супермаркету (відео)