111

Усунути Партію регіонів та її сателітів від влади. Такою є головна мета політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на парламентських виборах.

— Подальше перебування її при владі є загрозою для суверенітету України, блокує її входження до ЄС, унеможливлює зростання стандартів життя українців, — зазначив під час презентації передвиборної програми голова обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. — Тому ні нині, ні після перемоги на виборах, жодної коаліції чи співпраці нашої політичної сили з партією влади та її сателітами не буде. У цьому наші кандидати по багатомандатних і одномандатних округах присягнули перед усією країною.

1 comment

 1. читач

  Ну і смішно!!! Сателіт влади каже, що усуватиме таких, як він сам.
  Мабуть варто нагадати Ігорю Поберу, що він лише перед виборами звільнився із влади, та тривалий час працював керівником одного із управлінь Тернопільської обласної державної адміністрації, впроваджував ініціативи Януковича та Хоптяна.
  Так само і його висуванець із Бережан Петровський. Лише в цьому році звільнився із посади заступника голови районної державної адміністрації. Решта кандидати – це ті, на яких просто можна заробити копійчину. А ще його колишній побратим по Удару Білик Іван сьогодні успішно очолює Монастириську районну державну адміністрацію та районну організацію Партії Регіонів.
  Крім цього і Володимир і Наталка Михно прцювали на Януковича під час президентських виборів.
  Всі вони – це тушки!!!
  Якщо по Поберу, Петровському, Михнах, Максимову, Білику можна оцінити Кличка, то і Кличко є майбутньою тушкою!!!
  Люди!!! Задумайтесь!!! Вони Вас дурять!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.