Безпечністю потерпілих користають злодії-«барсеточники»

Поділитися
    Днями у Тернополі від крадіжок потерпіли декілька мешканців обласного центру. Одні не замикали на ключ двері власних помешкань, інші легковажили, залишаючи без нагляду цінні речі у салонах автомобілів. Такі та інші ситуації лише на руку зловмисникам, які полюють на чуже майно.
    Для прикладу, власник «Мерседеса» припаркував машину на проспекті Бандери. Чоловік зрозумів, що припустився помилки, адже не увімкнув сигналізацію. Крадій «погосподарював» у чужій машині, пошкодивши двері автомобіля, забрав із салону гроші та документи.
     До працівників міськвідділу з повідомленням про крадіжку звернулися двоє жителів обласного центру. Поспішаючи, тернополяни залишили у коридорах власних квартир цінні речі, не замкнувши вхідні двері. Повернувшись за хвилину-другу з іншої кімнати, заставали сумну картину – «барсетки», портфелі та сумки безслідно зникали, а з ними документи та готівка.
    Міліціонери розшукують злочинців та застерігають тернополян від крадіїв. Запам’ятайте, зловмисники, як правило, діють чітко та злагоджено, підшукують матеріально забезпечених жертв. Вивчають як потерпілі поводяться, де саме паркують транспортні засоби, наскільки уважно ставляться до свого майна. Спритники за лічені секунди викрадають сумки, портфелі та «барсетки», коли власник не закриває на ключ автомобіль або не вмикає сигналізацію. Потерпілих, як правило, очікують поблизу супермаркетів, ринків та інших багатолюдних місць. 
     Шахраї можуть відволікати жертв розмовами, придумувати щось оригінальне. Відслідковують, чи обладнано автомобіль надійним захистом. Є факти, коли крадії підбирають ключі, вибивають вікна в автомобілях. 
     Головне для злочинців, щоб потерпілий залишив речі без нагляду і вся його увага була зосереджена не на цінностях. 

Випадкове знайомство закінчилося крадіжкою

Горе-злодіїв затримали на Кременеччині