111

Час від часу в медійному просторі Тернополя йдеться про різноманітні теми “нижче пояса”. То адреси дівчат за викликом оприлюднються, то сповіді повій. Про стриптизерш писали небагато. Найавторитетнішою була свого часу майстриня різноманітних танців із “Доміно”, яка паралельно навчалась в економічному університеті. Нині у Тернополі працює нічний клуб “Техас”. Відгуки про нього не надто схвальні – клуб середнього рівня із такими ж стриптизершами.

Вчора один із читачів “Про все” скинув зсилку із вражаючим відео надзвичайно вправних стриптизерш і запитав чи є хоча б щось схоже по рівню в Тернополі чи Західній Україні. Тому, ми вирішили запитати гурманів і знавців. Напишіть у коментарях свої відгуки.2 comments

  1. Чортківчанин

    Рекомендуєм м.Чортків НК Континент. Але такі вечірки по спецпропусках.

  2. Дмитро

    Не понимаю почему иформация на вашем сайте такая неуклюжая и однобокая. Был в Техасе (я сам из Киева) и мне понравилось всё. Моё личное мнение, что стриптиз не должен состоять из ЦИРКА! Не хочу видеть акробаток, которые носятся на трубе как обезьяны. Я хочу видеть эротику, а не девушек, которые накаченные и мужеподобные. ФУ. Так что Техас меня вполне устраивает во всех смыслах. Хорошие девушки и атмосфера приличная.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.