111

Чого лишень не сплітали конкуренти кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції  Володимира Бойка на зборівському виборчому окрузі: і що він не прохідний, і що його партійне керівництво продало округ аграрному мільйонеру Чайківському, і за ним не має капіталів, а тому вести боротьбу не має сенсу. Особливо “старався” нікому невідомий депутат Тернопільської обласної ради Володимир Петровський, який у жахливому завеликому костюмі, немов опудало, викликав лишень жарти в краян.  Не допоміг конкурентам Бойка-опозиціонера “Бойко-клон”, звичайний селянин із Чернелова Руського, про якого складали легенди, нібито він спеціально висунутий опозицією, щоб “списати” поразку на “шалений спротив влади”. Сьогодні вже відомо, що клон відкусив у справжнього опозиціонера майже 4% голосів. На даний час, з опрацьованих 71,38% протоколів, за Володимира Бойка проголосувало 40,27% виборців (27 тисяч 812). На другому місці аграрний магнат Іван Чайківський, який витратив шалені кошти на рекламу. Проте його підтримало лишень 22,44% виборців (15 тисяч 504). І лише на третьому місці ударівець Володимир Петровський з 19,36% (13 тисяч 373).  На четвертому місці екс-керівник Тернопільського району Володимир Болєщук, який побоявся прийти на дебати з Володимиром Бойком. 5 місце – за клоном Бойка. І лише шостий результат в екс-заступника голови Тернопільської ОДА Анатолія Вихруща. Його підтримало навіть не 2 тисячі виборців.  На сьомому місці головний кунівець Тернопілля Володимир Ткач. Про інших баранів виборчого процесу й говорити не приходиться.

Сьогодні на сайті “Про все” чимало краян шукали інформацію хто ж такий Володимир Бойко. Нам приємно повідомити, що він є одним із блогерів нашого сайту. Але це  далеко не основна його робота. Отож, знайомтеся – Володимир Бойко, без 5 хвилин народний депутат України.

 

Бойко Володимир Богданович, народився 16 лютого 1985 року в місті Тернополі в сім`ї робітників. Громадянин України, національність – українець. В 1992 році пішов в перший клас середньої загальноосвітньої школи № 16 м. Тернополя, яку закінчив в 2002 році. В липні 2002 року за результатами вступних іспитів зарахований на другий курс Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола по спеціальності “Правознавство”. В травні 2003 року призваний на строкову військову службу, яку проходив у військовій частині А 1020 м. Фастів. За час служби брав активну участь у розроблені планів-конспектів занять на історичні, суспільно-політичні та правові теми. Брав участь у спортивних змаганнях, займав призові місця. Учасник артилерійського салюту на честь ХІІ та ХІІІ річниці Незалежності України в місті Києві. Ініціатор та виконавець програми ознайомлення особового складу військової частини А 1020 із передвиборчими програмами кандидатів на пост Президента України 2004 року. Звільнений в запас в листопаді 2004 року. Після військової служби в листопаді 2004 року поновлений на навчання у Відокремленому підрозділі – Коледжі Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола, який закінчив в 2006 році та здобув кваліфікацію юриста. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з дня досягнення повноліття. З жовтня 2005 року по сьогоднішній день член бюро Тернопільської обласної організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». З квітня 2006 року заступник голови, а з січня 2008 року — перший заступник голови Тернопільської обласної організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання. Член президії Тернопільської обласної ради п’ятого скликання. Голова постійної депутатської комісії Тернопільської обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи обласної ради. Заступник керівника фракції „Батьківщина” в Тернопільській обласній раді п’ятого скликання. Протягом 2007-2010 років навчався на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка. Одружений. Дружина: Бойко (Волянюк) Ольга Володимирівна, 1988 року народження. Син: Бойко Ярослав Володимирович, 2006 року народження. Донька: Бойко Анна Марія Володимирівна, 2009 року народження. Проживаю разом з батьками, дружиною та дітьми в місті Тернополі.

3 comments

 1. ВІТАЛІЙ

  ЧАЙКІВСЬКИЙ -ДАВАЙ ДА СВІДАНЬЯ !!!!! Володя -МОЛОДЕЦЬ!!!!
  ми 100% вірили що БОГ не дасть “нечисті” залізти з лайном в парламент….. підкупи і залякування не допомогли СВИНОПАСУ задурити голови виборців….радіюяк ніколи,і впевнений що ми зробили ПРАВИЛЬНИЙ вибір який буде ГІДНО представляти наш край….
  пам”ятай Володимере цо ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ…..УДАЧІ

 2. Степан

  Шановний, Віталій! Перш ніж когось обзивати “свинопасом” навчіться правильно писати українською мовою, а що стосується Чайківського І. А., то Вам у нього потрібно багато ще вчитись, щоб досягнути того що має він. Тим більше, що Іван Адамович нікого ніде не обзивав. А вибір людей ще раз свідчить про те, що у нас працювати не престижно, тим більше у аграрній сфері, краще говорити і нічого не робити. ну такі ми вже є – українці….

 3. Оксана

  Цілком згідна з думкою Степана, тому що Чайківський І.А., дійно б гідно представив нашу область у парламенті, а не те, що цей “дорогий внучок” Деревляного, який два слова докупи зліпити не може, не кажучи вже про конкретну практичну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.