Кандидати від «УДАРу» на Тернопільщині використовують дітей, як гарматне м’ясо

Поділитися

Вночі 19 жовтня у Шумську правоохоронці затримали мікроавтобус з великою кількістю агітматеріалів партії “Удар”. http://zz.te.ua/v-shumsku-zatrymaly-ahitatoriv-z-kompromatom/

Поряд знаходилась значна кількість фальсифікованої друкованої продукції, яка компрометує кандидата в народні депутати В.Клименка.

За попередніми даними, затримання відбулось під час розклеювання компромату з фото Президента України. Вісім затриманих осіб, в тому числі шестеро неповнолітніх, знаходяться у Шумському райвідділі внутрішніх справ.

Хлопці з цієї ж групи, які прикриваються «Тризубом» та мають посвідчення журналістів ГПО «Українська» справа» 14 жовтня були помічені і в Зборові, де мав побувати екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко. Цілий «Неоплан» зухвалих бритоголових молодиків приїхав до райцентру, де серед білого дня, вони почали нищити політичну агітацію, лякали городян та гостей міста.

Основна база цих молодиків знаходиться в Бережанському районі. Саме звідти вони по ночах роблять свої рейди селами і містами сусідніх районів, які входять в Зборівський виборчий округ №165. Саме неповнолітнім їхні партійні боси доручають найбруднішу роботу. Прикриваючись патріотичними гаслами, політичні заробітчани підводять дітей під кримінал.

Такий цинічний принцип роботи широко використовували комуністи, створивши комсомол. Безліч прикладів можна знайти в історії Радянського Союзу, особливо під час війни.

Неповнолітніх провокаторів використовують спецслужби, наркоторговці, сутенери та бандити. Варто згадати хоча б буремні 90-ті, коли банди рекетирів посилали бригади підлітків-торпед громити магазини підприємців, наїжджати на цеховиків та оббирати іноземців на трасах Тернопільської області.

Аналогічні методи в своїй передвиборчій компанії використовує і один з кандидатів по 165 округу, який у свій час був активним комсомольцем. Саме його холуї та посіпаки, мов бездомні пси, під покровом ночі розмальовують біг-борди, розклеюють брехливі листівки, запихають у паркани підпільно виготовлені газетки з наклепами на опонентів.

Однак рано чи пізно за все доводиться платити. І розплата досить жорстока – поламані долі, втрачене здоров’я, батьківські сльози та прокльони…

Але хіба про це думають кандидати, які використовують дітей, як гарматне м’ясо? В їх підленьких душах ні каплі совісті, ні сорому, ні співчуття. Бажання влади і грошей засмітило їх обмежений мозок.

Тому 28 жовтня нашим краянам потрібно дуже виважено підійти до виборів і віддати свій голос за ту особистість, яка гідно представлятиме її інтереси у парламенті.

 

Завтра представник лідера “північного” округу на Тернопільщині розкаже про провокації і фальсифікації

Обласна рада посприяла проведенню тренінгу для представників дільничних виборчих комісій