Конкуренти Петровського в агонії і вдаються до брудних технологій

Поділитися

Протягом 15 – 17 жовтня у селах кількох районів, які входять до Зборівського виборчого округу, розповсюджено друковані  матеріали, які мають на меті дискредитувати  кандидата в народні депутати  Володимира Петровського. Газети з анонімними матеріалами не містять жодних вихідних даних.

 Рівень матеріалів свідчить про інтелектуальну обмеженість замовників та авторів текстів. Огульна брехня, малограмотність, примітивність статей вказують на те, що декому варто краще ДБАТИ про свиней, ніж балотуватися в парламент.

 Газетні  матеріали, які свого часу поширювалися офіційно, за рахунок фонду провладного кандидата, наштовхують на думку, що свинячий олігарх в паніці, він програє з тріском вибори і тепер вдається до провокацій. Це останній жест відчаю вірного клюєвця.

 Представники Володимира Петровського звернулись до правоохоронних органів з вимогою впіймати горепровокаторів та покарати згідно із чинним законодавством. Разом з тим, Служба Безпеки руху «Українська справа» залишає за собою право спіймати зловмисників та провести з ними душевну профілактичні бесіду. Усі,  хто  допоможуть нам у цій грі  «спіймай хруня», отримають цінні подарунки.

Тримайте руку на «Пульсі податкової»

Журналісти порахують зуби в мера Тернополя?