111

Сьогодні деякі інтернет-сайти оприлюднили інформацію, що нібито партія Чорновола – Народний Рух України не підтримує кандидатуру Михайла Апостола як кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції. Насправді це не так. НРУ ввійшла до об’єднаної опозиції. А ось такі «сенсаційні заяви» у Теребовлі зробив самовисуванець  у нардепи Михайло Савчук, якому дуже подобаються «ідеї» Наталки Королівської. Хоча він є членом Народного руху України і як дисциплінований партієць мав би виконувати волю партії. Проте, ще на стадії формування Комітету опору диктатурі Савчук участі не брав, а згодом у самоусунувся від акцій протесту щодо щодо злочинної діяльності влади.

Зроблені закиди Савчуком в інформаційний простір сайтом, який підконтрольний Партії Регіонів, з  метою розколу опозиції, деморалізації виборців та компрометації кандидата в нардепи Апостола.

Проте, не все так просто, як тенденційно описано в повідомленнях. Так, Савчук паплюжив узгодженого кандидата від опозиції по теребовлянському виборчому округу.  Але чомусь не повідомляється, що у присутності представників громадських організацій та опозиції Теребовлянщини Михайло Апостол поспілкувався з паном Савчуком. Суть розмови звелась до того, що Апостол пропонує Савчуку взяти участь у відкритих дебатах, щоб розставити раз і назавжди акценти. Єдине прохання Михайла Апостола – нехай пан Савчук відповість хоча б на п’ять питань по табличці множення у присутності людей. Михайло Савчук відмовився.

«Про що з Савчуком можна дебатувати, якщо він не розуміється в елементарному»,- жартували присутні.

18 comments

 1. патріот

  Савчука обличчя зовсім не спотворено інтелектом. Це видно здалека і н6е озброєним оком.

 2. Павло

  Впевнений що Савчук з великим зхадоволенням вийде на дибати і чим більше буде присутніх тим краще…Щодо заяв в Теребовлі,то там були присутні голова НРУ Борис Тарасюк,а також голова обласної організації Вихрущ і тому це є позицією партії,а не Савчука…ПРО ІНТЕЛЕКТ-ДАВАЙТЕ ДИБАТИ і всі побачать інтелект “заслуженного” опозиціонера,дважди засудженного компартійця та брехуна-“перший вивішав жовто-блакитний прапор”,напевне заслуженні патріоти не перестають матюкатися-Апостола…Я впевненний,що він не витримає проти Савчука і 20 хвилин…

 3. Павло

  І ще …про те,що не підримають Апостола-ЗАЯВИВ НЕ ТІЛЬКИ САВЧУК,АЛЕ І САМ ТАРАСЮК!!!

 4. Микола

  Відверта бютівська брехня.Це штаб Савчука постійно вимагає дибатів,але розуміючи низький рівень свого кандидата,представники Апостола відмовляються.

  1. я

   за вбивців РУХу хлопці вімуться після виборів. То ще потріпайтесь, візьміть в Наді гроші і тікайте 28-го вночі в гори, до МОЛЬФАРА.

 5. Семен

  Можу поспорити,що Апостол побоїться прийти на дибати,хіба разом з Васею Деревлєним…

 6. Василь

  Зате Апостол добре знав табличку множення…Намножив на 2 судимості…

 7. КОД

  КОД в Гусятинському районі створювався по ініціативі координатора обласного КОДУ- Барни Степана(я впевнений це легко можна перевірити)..І у цьому найактивнішу участь приймали якраз представники РУХу,Фронту Змін,Нашої України,За Україну…В створенні КОДу в Гусятинському районі брали учась представники “Батьківщини”-Лівель та Пеляк і тому коли сьогодні БЮТ стверджує,що такого не було,то це лукавство…Більше того,по ініціативі представників “Батьківщини”,був обраний координатор Гусятинського КОДУ-рухівець-Скопецький Ігор.

 8. патріот

  для грамотного помічника розкольника РУХу- правильно дЕбати, вчіться, відвідувачі мольфара.

 9. Сергій

  Не важливо,як написав помічник,як ви висловлюєтеся слово дебати,а важливо,що написав правду…І про КОД,і про БЮТ і не тобі судити про РУХ,адже ти ще занадто слабкий…Крім дурні про мольфарів,вам більше нічого запропонувати…Впевненний,що ви навіть уяви не маєте-хто це…

 10. Мавр

  Та це щеня бютівське огризається,здається Лівель його прізвище.Воно поняття зеленного в політиці не має,а рахує себе великим борцем.

 11. Павло

  Так,я дійсно помічник Савчука по Теребовлянському району і можливо наробив помилок коли друкував,але не можу спокійно читати цю наглу брехню.Е шановні,а де коментар,який пояснює створення КОДу з ініціативи Барни(координатора області)?

 12. Володимир Петрович

  Оце Савчука зачепило…певно вся Теребовля і Гусятинський район читали цю історію…казала мені мама в магазині лише про це й говорять…але Савчук – зрадник, хоч може не настілький й тупий…але он як організував свою команду, щоб його “вилизала” в коментарях… не голосують у нас за зрадників, от і мусить переконувати Савчук людей, чому він самовисунувся… правда. робить це поганенько..особисто мене так і не переконав…у мене враження склалося, що в хлопа просто гормони грають…ну а Апостол при всіх його нібито мінусах, молодець…я ще ніколи не бачив щоб так фермер читав з душею Шевченка…. у Апостола буде у Верховній Раді команда, а Савчук любуватиметься Королевською….не вірю в мера Гусятина й тому, що моя сестра щотижня по телефону розповідає усі ці роки про безалаберність комунальних служб Гусятина, про бардак в селищній раді…

 13. Павло

  realno.te.ua/polityka/представник-руху-стверджує-що-партія/

 14. Павло

  realno.te.ua/polityka/кандидат-від-батьківщини-визнав-що-м/

 15. Павло

  zz.te.ua/kandydat-vid-batkivschyny-apostol-ne-sprostuvav-scho-maje-dvi-sudymosti/

 16. Павло

  Раджу всім прочитати матеріал по ссилках…

 17. Rjcnz

  Апостола,2-х разовово засудженного на посаду президента України.ГАНЬБА ДЕРЕВЛЯНОМУ,ЯКИЙ ЗДАЄ ТЕРНОПІЛЛЯ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.