Навіщо Апостол Михайло пішов в політику?

Поділитися

Кандидат в народні депутати йде по округу №166 від Об’єднаної опозиції. Він – директор приватного сільськогосподарського підприємства “Оріон А” в с. Григорів Монастириського району Тернопільської області.

1. Навіщо ставати депутатом? Щось вам заважає “на своєму місці” змінювати життя і державу? Як допоможе у цьому депутатський мандат?

2. Якими є конструктивні сторони конкурентів? Чи аналізували ви програми і напрацювання колег, визначали сильні та слабкі сторони, дослухалися до думок?

3. Ваше ставлення до діючого президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів і правлячої коаліції?

1. Хочу довести до відома, що балотуюся я не вперше. Двічі я йшов до парламенту за списком партії ВО “Батьківщина”. Цього разу мене висунули єдиним кандидатом на окрузі №166 від Об’єднаної опозиції, до якої входять вісім партій. Це відбулося також за підтримки ВО “Свобода”. На нинішньому місці мені заважає працювати лише брак часу. Діяти нині треба всі 24 години, а виходить лише 15-16.

Виборча кампанія йде складно. Адже проти мене йдуть ще чотири кандидати від різних партій і три самовисуванці. Проти мене працює й адмінресурс. Проти мене спрямовують і дуже серйозний “чорний” піар. В одній із місцевих газет днями вийшла доволі серйозна замовна стаття. Але мене – єдиного опозиційного кандидата – це взагалі не страшить. Навіть “чорний” піар – це теж реклама для кандидата.

У мене сьогодні є така мрія, якої ще не було кілька років, навіть півроку тому. Моя мета – побороти цю злочинну владу. Прийшовши в парламент, я і мої соратники терміново відмінимо всі останні і не останні закони, які ухвалили “кнопкодави” за помахом руки Чечетова. Україна сьогодні – над прірвою. А тому я вважаю, що 28 жовтня Бог дає останній шанс всім українцям побороти цю злочинну владу.

2. Якщо чесно, я не бачу в програмах моїх конкурентів конструктиву. Там – лише популістські лозунги та заяви. У нас вже були “парашутисти” – Кравчук, Танюк… Вони всі дуже гарно себе поводили, виголошували хороші месиджі для жителів Тернопільської області і Теребовлянщини зокрема. Але після обрання до Верховної Ради вони забували, що існує такий край, район. Нагадували про себе або надсилали інших “парашутистів” за місяць-два до нових виборів. Вони ж мали працювати тут принаймні протягом останніх п’яти років, а не лише тепер. Хто на Тернопіллі пам’ятає сьогодні про них, хто їх зможе згадати?

Наголошую, я не бачу в заявах суперників конструктивності. Вони всі нині працюють на те, щоб забрати голоси від кандидата, який йде від Об’єднаної опозиції.

3. Ну, яке у мене може бути ставлення до партії, яка нищить нашу мову, релігію, Україну! Вони ж хочуть сьогодні скупити і продати всю землю, зробити тут гето для українців! Їм не потрібна українська еліта, інтелігенція. Їм не потрібні ані студенти, ані пенсіонери, адже вони – тягар. Їхні сім’ї, банки, власність – за кордоном. Тож сьогодні їм залишилося вкрасти у нас останнє – землю. Яке ж у мене може бути ставлення до таких людей, до їхнього керівника? Навіть не хочу особливо зупинятися на цьому. Нинішня влада робить останній крок до створення “бананової”, відсталої країни, навіть не держави. І це станеться, якщо ми не проголосуємо за тих, хто використає останній, наданий нам шанс.

20 хвилин

У Заліщиках – ажіотаж за газетою!

Вчора горів дах тернопільського хлібзаводу (відео)