Навіть на Чернігівщині виграє вибори опозиція, то що вже говорити про Тернопільщину?

Поділитися

На Чернігівщині в 206-у окрузі лідирує опозиція – опитування. Про це повідомили “Про все” у Центрі зовнішньополітичних досліджень “OPAD”. З дослідження можна зробити висновновки, що навіть на північному-сході України опозиція- лідер виборів. То що вже казати про Тернопілля? Інтернет-газета “Про все” має достовірні конфіденційні дані зі штабів “провладних” кандидатів, що лідерство у трьох округах тримають кандитати-опозиціонери: Олексій Кайда, Михайло Апостол та Іван Стойко. За інтернет-опитуванням лідерство у Зборівському окрузі утримують опозиціонер Володимир Бойко та Іван Чайківський, а у кременецькому – “свободівець” Михайло Головко.

З 22 по 29 вересня 2012 року Центр зовнішньополітичних досліджень «OPAD» провів соціологічне дослідження з метою дізнатися електоральні симпатії виборців округу №206, куди входить Новозаводський район м. Чернігова, Чернігівський та Ріпкинський райони Чернігівської області.

Було опитано 1 186 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 30% – не більше 2,6%, для значень близьких до 10% – не більше 1,7%.

Метод формування соціологічної вибірки: багатоступеневе опрацювання даних генеральної сукупності за місцем проживання, статтю та віком.

Згідно результатів, на запитання: «Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, кого з кандидатів Ви б підтримали?», більшість респондентів відповіли, що обрали б Володимира Поліщука (ВО «Батьківщина») – 24,8%, далі йдуть Владислав Атрошенко (самовисуванець) – 23,1%, Станіслав Прокопенко (Партія регіонів) – 17,8%, Олена Попова – 7,05% (УДАР). Решта кандидатів набрала менше 1%. 21,2% жителів ще не визначилися з вибором.

Відповідаючи на запитання «Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, яку з політичних партій Ви б підтримали?», більшість опитаних підтримала б ВО «Батьківщина» – 21,5%, далі – «Партія регіонів» – 20,5%, партія «УДАР Віталія Кличка» – 14,45%. Інші партії не набрали і 1% голосів. Не визначились – 15,6%.

Кандидати до Верховної Ради України

В. Поліщук – ВО «Батьківщина» 24,8%

В. Атрошенко – самовисування 23,1%

С. Прокопенко – Партія регіонів 17,8%

О. Попова – УДАР 7,05%

Не визначились 21,2%

Політичні партії

ВО «Батьківщина» 21,5%

Партія Регіонів 20,5%

«Удар Віталія Кличка» 14,45%

Комуністична партія України 10,5%

Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» 3,1%

«Радикальна партія Олега Ляшка» 2,37%

Не визначились 15,6%

В Українському домі «Перемога» відбудеться старт благодійного марафону «Милосердя разом»

Водопостачання Тернополя буде частково припинено