111

На Тернопільщині розповсюджують наклади невідомого бюлетеня спрямованого проти кандидата-мажоритарника Михайла Головка.

У ніч з 16 на 17 жовтня в багатоквартирних будинках Підволочиського району,округ № 164, Збараж, невідомі вночі залишили незвичний «подарунок». Хтось розповсюдив так званий інформаційний бюлетень головним «героєм» статей яких був кандидат від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Вже вранці мешканці могли читати не досить приємні факти щодо даного кандидата. У матеріалах під назвою «Де ж справжній Михайло Головко?», «Михайлик шукає роботу», «Як рідня Головка людей труїть», розповідається та поливається брудом даного кандидата. Тут згадано не лише самого політика, але й його батьків та рідне село.

У вихідних даних вказано, що інформаційний бюлетень «Тернопільщина за чесні вибори. Погляд зблизька» вийшов тиражем у 1950 примірників. Віддруковано у невідомому видавництві «Тернопільщина».

Це не вперше на даному окрузі поширюються видання спрямовані проти кандидатів-мажоритарників,  зокрема «Рух за визволення Тернопільщини» поширював газети проти кандидата Володимира Клименка. Проте вперше на окрузі поширюються видання невідомими особами з неправдивими вихідними даними.

Тернопільщина

Тернопільщина

За коментарями звертайтесь:
Святослав Липовецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА в Тернопільській області
opora.ternopil@gmail.com Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 097 548 34 081 comment

  1. Vova

    апогей брехні… очі в хлопця з бітою карі 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.