111

Народний депутат України Олесь Доній виступив із підтримкою кандидата у мажоритарному окрузі №163 Віталія Максимова. Він переконаний, що Віталій Вікторович гарантовано не стане черговою «тушкою» у новому парламенті й зможе зробити багато корисного для України і Тернополя зокрема.

Ім’я Олеся Донія відоме кожному українцю. Саме він був одним із лідерів та організаторів студентського руху України, а в жовтні 1990-го організував та очолив широкомасштабну акцію студентського голодування, що призвела до відставки уряду Віталія Масола. На початку 1990-их Доній – член Центрального проводу Народного руху України. Зараз народний депутат працює у парламенті головою підкомітету з питань гуманітарної освіти, науки та інформатизації. У цій каденції Верховної Ради Олесь Доній особливо відомий ще й тим, що його картка жодного разу не брала участі в голосуванні за його відсутності. На мажоритарному окрузі на Івано-Франківщині, де зараз балотується Доній, на його користь зняв свою кандидатуру Юрій Шухевич – син Героя України, командира УПА Романа Шухевича.

«У міліції, як і в кожній іншій структурі чи установі, є різні кадри. Одні – чесні та професійні, інші – такі, за котрих, соромно. Віталій Максимов – це людина, за яку ніколи й нікому не було соромно: ні його керівництву, ні підлеглим, ні друзям, ні рідним. У житті йому було непросто, бо за свою незламну позицію, вірність власним переконанням Максимов завжди потерпав. Але негаразди тільки загартували його, і тепер це справжній борець – непідкупний, чесний, порядний, на нього можна упевнено покластися у важку хвилину. Він ніколи не терпів зраду, бо й сам нікого ні разу не зраджував. Я знаю багатьох начальників обласних управлінь міліції, але таких, як Віталій Максимов, – одиниці, – каже Олесь Доній. – У нього чимало ворогів та недоброзичливців, але ми з вами добре розуміємо, що переслідують завжди тих, хто не гне спину перед владою і має стійку позицію. Усе життя будучи грозою криміналітету, сьогодні Віталій Максимов – політик із власними принципами, які збігаються із принципами нинішніх опозиційних сил. Тому, незалежно від нашої із ним партійності, я готовий бути із ним по одному боці барикад!»

Олесь Доній переконаний, що Максимов ніколи не стане «тушкою» у парламенті. «Для мене ідеальний кандидат – це той, щодо якого немає ані найменшого сумніву щодо його подальшої позиції – що він схибить, візьме гроші і стане «тушкою», – каже народний депутат. – По округу №163 (м. Тернопіль) – таким ідеальним кандидатом гарантовано є Максимов. І гарантія цього – його чесне життя і справедлива діяльність на своїх посадах. Я знаю, що він ніколи не зрадить!»

www. maksymov.com.ua2 comments

  1. ломаковіч

    лєся, правду базаре, наш віталій чесний мужик, хабарів не брав в розвраті не замечен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.