Віталій Максимов впіймав Кайду у тернопільському прес-клубі. Хто кого…?

Поділитися

Кандидату у нардепи від партії «Удар» Віталію Максимову нарешті вдалося поспілкуватися зі своїм головним конкурентом «свободівцем» Олексієм Кайдою. Впіймав пан Максимов свого опонента у Тернопільському прес-клубі. Щоправда, розмова виявилась однобокою.

Сьогодні, 9 жовтня, Олексій Кайда у прес-клубі презентував благодійний проект у сфері медицини, який відбувався за сприяння Німецького Червоного Хреста. Мова йшла про надання гуманітарної допомоги міським лікарням закордонною благодійною організацією. Транспортування обладнання взяла на себе українська сторона, а саме, за словами пана Кайди, ВО «Свобода». Цікавість до цієї події проявив «ударівець» Віталій Максимов, котрий несподівано для всіх прийшов на прес-конференцію свого опонента на виборах.

 

– Те, що ця подія лише передвиборча піар-акція, зрозуміло. Мене цікавить інше: хто проплатив перевезення обладнання і його розмитнення? Я хочу знати конкретні прізвища. Німецька організація надала обладнання. Яке ви маєте до цього відношення? За час вашої каденції на медицину не виділено жодної копійки. Нещодавно Ви відкривали тролейбусну лінію з міським головою, до якої не маєте жодного відношення. Для чого піаритися на тому, що до вас немає жодного відношення? – звернувся до опонента Віталій Максимов.

У відповідь Олексій Кайда зазначив, що подібні акції він проводив і по інших лікарнях, тому жодного відношення до виборів проект немає. Натомість Віталію Максимову пан Кайда порекомендував повернутися на службу у правоохоронні органи і там з’ясовувати, хто і за що платить. При цьому Олексій Кайда так і не назвав прізвищ людей, які організували і оплатили розмитнення медобладнання.

Віталій Максимов, у свою чергу, зауважив голові облради, що після 28 жовтня правоохоронні органи і так ретельно перевірять і цю ситуацію, а також те, де зараз перебуває і в якому стані сміттєсортувальна лінія, на яку обласна рада свого часу виділила чималі кошти, і багато інших питань стосовно діяльності Олексія Кайди.

ГАЗЕТА «НОМЕР ОДИН»

Віталій Кличко пообіцяв Віталію Максимову захистити Тернопільщину

Олесь Доній підтримує Віталія Максимова!