Петровський закликав опозиційних кандидатів спільно захистити результати виборів

Поділитися

Кандидат в народні депутати від партії УДАР Володимир Петровський звернувся до опозиційних кандидатів, які балотуються по Зборівському виборчому округу, з закликом організувати спільний захист результатів народного волевиявлення.

«Влада готує масові фальсифікації. Адміністративний тиск, махінації зі списками виборців та купівля голосів набули масового поширення. Готуються схеми зі спотворення результатів виборів. Районним адміністраціям уже доведено план щодо «заготівлі» голосів для партії регіонів та провладного кандидата Чайківського. У цій ситуації ми, опозиційні кандидати, зобов’язані забути всі особисті образи, політичні розходження та спільно стати на захист чесних виборів».

Петровський запропонував опозиційним кандидатам створити спільний штаб для захисту народного волевиявлення.

«Разом ми можемо організувати паралельний підрахунок голосів, створити мобільні юридичні групи, координувати дії наших представників у виборчих комісіях», – відзначив Петровський

«Давайте не на словах, а на ділі доведемо, що ми здатні переступити через власні амбіції і продемонструємо європейський, відповідальний підхід до виборчого процесу», –  наголосив політик, звертаючись до колег по опозиції.

 

 

Михайло Головко в пух і прах розбив УДАР

Як відбулась презентація книги Макса Кідрука “Бот” у Тернополі