111

Вчора Тернопільська експертна група намагалась провести дебати між кандидатами в народні депутати. Проте, повноцінних дебатів не вийшло. Одна пара -Чижмарь-Козак взагалі не прийшла, а у двох інших парах вийшли до трибуни лише Михайло Головко (“Свобода”) та Микола Люшняк (УДАР).

Представник УДАРу, дискутуючи із місця з представником “Свободи”, дуже делікатно просив не критикувати майбутніх партнерів по опозиції. Михайло Головко просто шикарно і грунтовно розповів, чому УДАРівці – майбутні тушки. Люшняк фактично “проковтнув” аргументацію свободівця. Інтернет-газета “Про все” для хоч якоїсь збалансованості матеріалу підшукала фотожабу, яка ілюструє збаразькі кукурудзяно-свободівські пригоди.5 comments

 1. Україна

  Свободівцям,які до ВР не спромоглися потрапити за стільки літ, потрібно самим відповісти на запитання: чи здатні вони самостійно, без участі інших політичних сил, змінити щось у цій країні на краще? Ні! І ніколи так не буде.Треба вчитись жити мирно і у злагоді з іншими, вести спокійний і конструктивний діалог а не конфліктувати. Гидко читати про те,як про-українська партія свободівців гризуть потенційних союзників.

 2. Історик

  Мені цікаво чому тут ця нісенітниця з кукурудзою висить! Чи може редакція сайту займається підтримкою аферистів і брехунів!?

 3. НЕЛЯ

  уважно читаю газету “вільне життя”. стаття у ній вийшла з написом “політична реклама”. чому михайло головко не пояснив, хто проплатив її і з чийого виборчого фонду? чи не він сам її замовив? а те, що газети не було на окрузі – повна фігня.

  у своєму виступі пан михайло лише говорить про ломаковича, а про себе говорити не хоче, наприклад, чому він не розповів, як у недалекому минулому разом із побратимами від ВО “Свобода” вибивав двері до храму, вживаючи ненормативну лексику.
  думаю, що ломакович правильно зробив, що не прийшов на дебати. кому там було що доводити. а ті документи, що ви їх демонстрували, складається враження, що ви використали той компромат, котрий був запущений в інтернет вашим опонентом Володимиром Клименком. то хто ж тоді опозиціонер?

 4. ОСТАП

  складається враження, що істерія охопила саме вас, пане Михайле. Зізнайтеся собі врешті-решт: не доросли ви ще до депутата Верховної Ради. І дайте спокій Ломаковичу. Кримінальні справи нині “шиють” кому хочуть і хто хоче. Ви ж самі кажете, що правоохоронні органи і суди в нашій державі роблять так, як вважають за потрібне. Чому йдете на поводу і тицяєте якимось папірцями, які ще не доведені в суді? Люди 28 жовтня зроблять свій вибір, а ваша головна мета – захистити його. Бо всім відомо: головне не як голосують, головне – як рахують.

 5. БОГДАН

  НЕВЖЕ ВАМ НЕ ЗРОЗУМІЛО ЩО ЛОМАКОВИЧ ПРОВЛАДНИЙ КАНДИДАТ …ДОСТАТНЬО ПОДИВИТИСЯ НА НЬОГО…ТАК І “ЗИРАЄ” ЩОБ ШОСЬ ПІДІБРАТИ ЩО ПОГАНО ЛЕЖИТЬ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.