111

Насамперед хочу висловити щиру подяку сайту «Тернопільський тиждень», який у такий напружений виборчий період знайшов час і можливість прорекламувати фітнес-клуб «POBER GYM», заснований два роки тому Тернопільською обласною федерацією з пауерліфтингу. (http://www.t-weekly.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5889:2012-10-21-11-46-33&catid=4:2011-01-24-17-18-43&Itemid=3) Зазначу, що клуб є громадською установою і покликаний сприяти фізичному розвитку тернополян. У своєрідний спосіб інтернет-ресурс зробив благородну справу щодо популяризації пауерліфтингу і фітнесу серед різних верств населення і пропаганди здорового способу життя. Сподіваємося, що засновник і журналісти «Тернопільського тижня» долучаться до занять у «POBER GYM». Їм також буде зроблена знижка, щоб у кожного з них був здоровий дух у здоровому тілі. Запевняємо, що за таку оригінальну і креативну рекламу надамо знижку набагато більшу, ніж 5 відсотків.

У своїй діяльності засновники і тренери фітнес-клубу дотримувалися і дотримуються принципу, що спорт залишається поза політикою і відкритий для кожного, хто хоче вести здоровий спосіб життя, дбати про своє фізичне здоров’я. Тому нема обмежень ні для кого ні за політичною приналежністю, ні за віросповіданням, ні за віковою категорією.

Відвідування клубу головним свободівцем області та представниками інших політичних сил підтверджують той факт, що поза політичною ареною люди все-таки можуть знайти спільну мову і об’єднатися довкола певних спільних інтересів, зокрема фізичної культури. Чим більше політиків буде займатися спортом, зокрема і ті ж «Молоді регіони», тим більше уваги на це звертатиме громадськість і долучатиметься до розвитку спортивної галузі. Це у свою чергу призведе до збільшення кількості спортивних клубів, які насправді є достойною альтернативою вулиці і згубним звичкам.

«POBER GYM» уже зробив для цього чимало, зокрема понад 60 дітей віком 13-14 років, а це чотири групи, займається у клубі безкоштовно. Всі ці підлітки завдяки активному способу життя і заняттям спорту ніколи не стануть на хибний шлях і будуть гідною зміною для нашої держави.

Тож ми раді бачити вас, шановні представники «Тернопільського тижня», у нашому залі і сподіваємося, що ви своїм прикладом надихнете тернополян на заняття у спортивних клубах. Водночас отримаєте чудову нагоду у дружній атмосфері поспілкуватися із представниками різних політичних сил (ВО

«Свобода», КПУ, Партія регіонів та інші), адже спорт завжди був, є і буде поза політикою.

З повагою чемпіонка світу з модельного фітнесу, Президент Тернопільської обласної федерації культуризму, керівник фітнес-клубу «POBER GYM» і ваша колега Дар’я Побер.10 comments

 1. Віталій

  Але гнило відмазуються!!! 🙂
  Вони що не доганяють як це тупо виглядає??? А виглядає це наступним чином: уся молодь має одні ціни, а ось саме “Молоді регіони” мають дешевше! :))) Якщо вже хотіли молодь привертати до спорту, то могли просто УСІЙ молоді надати знижчку! Чому заохчується саме “регіональний комсомол”??? Ганьба!

 2. Дар'я Побер

  Добрий день всім читачам! Хочу відповісти на коментар. Перед тим як намагатись полити брудом, раджу перевіряти інформацію. Для студентів і школярів у нас особливий підхід. З дня відкриття спорт-клубу ” Pober GYM”, молодь має знижку 10%, незалежно від закладу в якому навчається. А також школярики віком від 13 до 15 років займаються безкоштовно пауерліфтингом в нашому залі. Досить успішно виступають на місцевих та обласних змаганнях. Так що запрошуємо всіх бажаючих вдосконалюватись разом з нами.

 3. Ivan

  До речі,чудовий попередній коментар !!! Мабуть поганенько ідуть справи у качалці, якщо Даруся змішала політику,спорт і рекламу в одній статті:)) Будучи персонально знайомим з ,,родиною Поберів,, вам ДашО рекомендую вивчити або зпробувати підівчити рідну мову для літературно- правильного формування думок, і навчитися поводитися як культурна, освідчена людина, а не ,,дурепа ,, з забитого і забутого Богом села :)) Тоді може і реклама не знадобиться !!! Шкода Ігорка…тяжко мабуть йому бідолашці ))))

 4. HelloKitty

  Блін ,народ,прочитав і поняв що сидять вони в гімні по вуха. Особливо зподобалося – )))))Запевняємо, що за таку оригінальну і креативну рекламу надамо знижку набагато більшу, ніж 5 відсотків ( вже виходьте лапати людей на дорогу і затягуйте на тренивання )))))
  Дякую хлопці,посміявся. )))
  Президент Тернопільської обласної федерації культуризму!!!! хахаха сама собі президент. Ігор сам собі чемпіон…. один в категорії,забрехався чисто, а Даруська вчора корову Зірки доїла і в поле гнала, а сьогодні придумала президенство. Ржу НЕ моГу

 5. ivan

  не думаю хлопці, що опублікують ваші коментарі…правда в очі колить..погане,але правдиве не публікують ,а доброго так ніхто за рік і не написав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.