Тернопільські артилеристи вибороли перше місце серед артилерійських підрозділів 13-го армійського корпусу і представлятимуть армійське з’єднання у конкурсі на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України

Поділитися

Честь захищати 13-й армійський корпус Сухопутних військ ЗС України у конкурсі на кращий артилерійський підрозділ Збройних Сил виборола гаубична артилерійська батарея 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади з Тернополя.

На Рівненському загальновійськовому полігоні, де проходило тактичне навчання з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів 13-го армійського корпусу СВ ЗС України підлеглі командира батареї капітана Сергія Потякова краще за інших виконали вогневі завдання з закритої вогневої позиції та стрільбу прямою наводкою. Також артилеристи з тернопільщини перемогли у номінації професійна підготовка офіцерів, а у спеціальній (виконання групових нормативів у складі батареї) та спортивній номінаціях (вправи на витривалість у складі підрозділу з подолання спеціальної смуги перешкод) увійшли до числа кращих.

– Настрій у військовослужбовців батареї бойовий. Тепер захищатимемо честь не тільки тернопільської бригади, але й цілого 13-го армійського корпусу, – зізнався командир 1-ї гаубичної артбатареї 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади капітан Сергій Потяков. – Відповідальність за результат велика, але бойовий досвід, який отримаємо вартий того.

Тернопільська гаубична батарея має на озброєнні пушку-гаубицю 2А65.

Як відомо, з 15 по 26 жовтня 2012 року на базі 6-го навчального артилерійського полку 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України відповідно до наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани проводитиметься конкурсі на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України.

Головою суддівської колегії конкурсу призначено командувача ракетних військ і артилерії Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Андрія Колєннікова.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюватиме перший заступник командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Тернопільські інспектори у Чортківському міському бюджеті виявили 124 тис. грн фінансових втрат

Прокуратурою вжито заходи щодо поповнення Пенсійного фонду України