111

Інтернет-газета “Про все” поспілкувалася з одним із фаворитів виборчих перегонів на “північному окрузі”, банкіром Володимиром Клименко. На початку виборчої кампанії, здавалось, що фінансист, який народився на Луганщині, точно переможе у парламенських виборах. У селах Кременецького, Збаразького, Шумського і Підволочиського районів його чекали як “манни небесної”. Банкір за допомогою свого фонду вирішував чимало проблем селян. І хоч його діяльність викликала різку критику з боку діючого нардепа Ореста Муца, селяни всерівно очікували “на увагу” банкіра. Людям було “до лампочки” чи це Клименко дав кошти, чи його благодійний фонд, чи він з бюджету зумів сконцентрувати – головне, що було видно результат його праці.

Від виборчого процесу у Володимира Олександровича Клименка позитивні враження, хоч він і не переміг. Михайлові Головку він бажає успішно втілити у життя задекларовану передвиборчу програму. Чому програв Володимир Клименко? Банкір вважає, що це проблема часу, оскільки він не зумів ідеологічно переконати виборців. “За рік – це не можливо. Дуже мало часу”,- переконаний пан Клименко.

За часів Незалежної України це була перша політична спроба Клименка. Але з політики він не йде. Хоча до Тернопільської обласної ради балотуватись не буде.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.