111

    28 жовтня від восьмої ранку до двадцятої години вечора працівники міліції області не зафіксували порушень громадського порядку. Вибори пройшли спокійно.
У день голосування, як і напередодні, правоохоронці несли службу у посиленому режимі. До чергових частин органів внутрішніх справ надійшло дев’ять повідомлень, які безпосередньо чи опосередковано пов`язані з виборчим процесом.
У селі Підгайчики Теребовлянського району до міліціонера, який забезпечував охорону громадського порядку поблизу виборчої дільниці, звернулися представники дільничної комісії, які повідомили, що місцевий житель намагається винести з приміщення виборчий бюлетень. Правоохоронці задокументували порушення закону.
Не обійшлося у цей день без надзвичайних подій. Інформація про те, що на виборчій дільниці у Бучачі помер 62-річний чоловік, надійшла до чергової частини райвідділу. Трагедія сталася на дільниці, яка розташована у приміщенні місцевої загальноосвітньої школи. Встановлено, що чоловік останнім часом хворів на серцево-судинні захворювання.
Охорону громадського порядку на Тернопіллі у день голосування забезпечували понад дві тисячі працівників міліції, 1400 з яких несли службу поблизу виборчих дільниць.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.