«УДАР»: Проти партії розгортається інформаційна та рекламна кампанія

Поділитися

За тиждень до виборів проти партії «УДАР» розгорнулася особливо брудна і цинічна кампанія. Про це йдеться в заяві партії.

В «УДАРі» наголошують, що кількість брехливої антиреклами сягнула критичної межі. За інформацією виборчого штабу «УДАРу», найближчими днями в Україні з’являться антиударівські біг-борди і провокативні «інформаційні» матеріали.

«Нам дуже прикро, що до цієї інформаційної війни і провокацій долучаються наші колеги по опозиції. Образливі коментарі і безпідставні звинувачення не додадуть нашій співпраці довіри, а нашим колегам – рейтингу і підтримки людей. Адже бруд не породжує чистоти», – зазначив Віталій Кличко.

Партія «УДАР» звертається до колег по опозиції: не ставайте на один рівень з Партією регіонів. «Якщо ви пропонуєте руку до співпраці, то чому в іншій тримаєте ножа? Ми давно запропонували відмовитись від взаємної критики і дотримувались цього протягом всієї кампанії. Адже розуміємо, що дії опозиції на взаємне знищення будуть вигідні тільки Партії регіонів, – йдеться в заяві партії «УДАР». – Тому не слід витрачати сили і ресурси на боротьбу з «УДАРом», знищуючи своїх союзників в майбутньому парламенті. З нас не треба брати розписок і клятв. Ми дотримуємося свого слова і принципів. І розраховуємо на взаєморозуміння та повагу від колег по опозиції. Партія «УДАР» ніколи не співпрацювала з партією влади і не робитиме цього, а в будь-якому разі сформує коаліцію з демократичними силами», – наголошується в заяві партії.

У теребовлі вже складають політичні коломийки

На Тернопільщині «УДАР» і ПР вже не приховують свою співпрацю