111

У Тернопільській області розпочалася активна фаза об’єднання зусиль партії «УДАР» і Партії регіонів. За тиждень до виборів, вже не ховаючись, Валентин Наливайченко і Володимир Петровський за повної підтримки голів районних державних адміністрацій збирають на інструктивні наради сільських і міських голів районів, які входять до Зборівського виборчого округу №165. Практично аналогічна ситуація  в інших округах. Зокрема 21 жовтня  така нарада запланована на Підгаєччині. На ній йтиметься про спільні дії з Партією регіонів напередодні і в день виборів. Одних сільських голів будуть лякати, інших підкупляти, до третіх застосовуватимуть інші методи тиску.

Ця ситуація ще раз підтверджує висновки експертів і заяви відомих київських політиків з опозиції, що партія «УДАР» та її кандидати діють в унісон з Партією регіонів і є їхнім черговим виборчим проектом на заміну партії Тігіпка.13 comments

 1. українська справа

  На сільських голів, запрошених на зустріч з Петровським, чиниться тиск У неділю, 21 жовтня, в селі Білокриниці Підгаєцького району запланована зустріч сільських голів-опозиціонерів з кандидатами у народні депутати від партії УДАР Валентином Наливайченком та Володимиром Петровським. Голови райдержадміністрацій, які очолюють місцеві осередки Партії регіонів, здійснюють тиск на сільських голів, шантажем та погрозами змушують відмовитися від участі у цій зустрічі. На зустрічі, яка буде відкритою та відбуватиметься в рамках закону, заплановано обговорити реформи місцевого самоврядування, зокрема, розширення повноважень місцевих рад. Однак влада, яка підтримує свого кандидата Чайківського, намагається зірвати цю зустріч – з сільськими головами Зборівського, Козівського, Тернопільського районів проводяться «профілактичні» бесіди, під час яких влада погрожує позбавленням державної бюджетної підтримки сільських рад. На тернопільських сайтах, близьких до ПР, поширюється неправдива інформація, що начебто ПР допомагає організувати Петровському вищезгадану зустріч. Саме такими заявами конкуренти Петровського хочуть ввести виборців в оману. Службі безпеки «Української справи» стало відомо, що провладний кандидат готується до зриву цієї зустрічі – мобілізуються кримінальні елементи з усієї області для здійснення провокацій, а також для відеофіксації присутності сільських голів, щоб в майбутньому чинити проти них репресії. «Українська справа» чекає провокаторів, аби відбити їм бажання проводити подібні дії. «Протягом кампанії я відвідав більше двохсот сіл округу. Всюди помітний тиск влади і на сільських голів, і на працівників бюджетної сфери. Неодноразово чиновники райдержадміністрацій зривали мої зустрічі з виборцями. Це свідчить про те, що влада працює на свого кандидата Чайківського. Вона боїться реальних опозиціонерів. 21 жовтня зустріч з сільськими головами відбудеться за будь-яких обставин», – заявив Володимир Петровський.

 2. Іван

  На злодієві шапка горить!!! КДБісти і ФСБешники рвуться до влади старими методами – поширюють брехню про опонентів бо в самих в Пуху Рило.

  1. Спостерігач

   Іван, РИЛО в пуху, а не навпаки. ТВОЄ РИЛО!

 3. Андрій

  Наливайченко молодець розвів Кличка як дитину, вліз в список, вибив бабло під Перовського, вкрав з нього половину, а тепер прикривається ідеями УПА і намагається розвести Галичан, хоча їхній політичний вождь не визнає УПА (http://www.youtube.com/watch?v=SRdRSHToUEc). Для нього Петровський то презерватив який буде використаний і викинутий на помийку разом з Тризубом, Левусом і всією їхньою псевдоУкраїнською справою. Наливайченко то політичний барига. Хай йому і його планам буде грець на Галицькій землі.

 4. українська справа

  Андрій ти просто дебіл . Наливайченко відкрив архіви про УПА,Голодомору

  1. Андрій

   Шановні УСівці тe що Ви вдаєтеся до образ Вам честі не робить (хоча яка честь в Наливайченка зятя голови КГБ України, Мухи С. Н. http://shieldandsword.mozohin.ru/personnel/muha_s_n.htm, причетного до репресій 1980 – х проти українців, чи яка може бути честь в Левуса А. прислужника Наливайченка)….кожний в комусь бачить себе…..скоріш за все ди…іли це Ви… хай Бог дасть Вам хочаб розуму не стати тими кого використовують.

 5. українська справа

  Та дисидентів . Депортував Лужкова , Затуліна і тд. Піймав Зварича і Пукача. Вигнав ФСБ з Криму. А ТИ ХРУНЯЧА МОРДА ПХАЄШ НОЖА В СПИНУ ПАТРІОТАМ ! Ти просто балабол

  1. Андрій

   “Большое количество агентов использовалось для дискредитации руководящего состава УПА, подполья ОУН и вообще всего национально-освободительного движения. Создание спецбоевок НКВД—НКГБ, как и активная работа среди истребительных батальонов («ястребков»), преследовали эту же цель. Последние комплектовались из просоветски настроенных местных жителей, из числа лиц, освобожденных от уголовной ответственности, а также из числа морально сломленных повстанцев, добровольно сдавшихся властям. «Ястребки» хорошо знали местные диалекты, общие настроения в регионе, биографии и характеры людей, им были известны многие псевдонимы, отдельные связи и крыевки. Все это таило большую потенциальную опасность для УПА.” …То пишуть самі москалі…..Ваш Наливай…Перовський та іже с німі то агентура Москиви (КГБтепер ФСБ)….так звані “яструбки” або по простому зрадники Української держави….

 6. мирон

  І шо б Ви ярі патріоти робили,якби не було УПА.
  Чим би тоді прикривались і до кого б примазувались

 7. українська справа

  Андрій ти інтелектуально убогий. На Наливайченка відкрита кримінальна справа в Росії за викриття ФСБшної банди, їх до речі взяли на гарячому, за допомогу Грузії та депортацію Лужкова. А ти лише язиком патякаєш як і твої господарі -хруні.

  1. Андрій

   Кримінальна справа в Московії це звичайне прикриття ФСБ, щоб Наливайчинку було легше влізти в довіру українському народу…..це типовий приклад спецоперації по розвалу України Росією, а Ви шановний так палко захищаєте свого, що в складається враження, що ви не просто батрак а такий самий агент ФСБ. (Боже врятуй Україну від агентів ФСБ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.